Malá koupelna se sprchou a Wc

Dobrý den, měl byste prosím někdo nápad, jak uspořádat malou koupelnu se sprchou a wc, aby to bylo praktické a zároveň pěkné. S oknem se už hýbat nedá, s dveřmi ano. Oproti původnímu návrhu jsme se rozhodli posunout příčku a koupelnu tím trochu zvětšit, ale moc se mi nelíbí, že člověk otevře dveře a první co vidí je wc. Moc se mi líbí navrh s pinterestu, jen se bojím, aby s naší velikostí koupelna nepůsobila stísněně. Za všechny postřehy moc děkuji.
Odpovědět
@nabilka Dobrý den, Bylo by asi lepší dveře otevírat do předsíně než do tak malé koupelny. Naproti dveřím bych dal sprchový kout, vedle něj umyvadlo a naproti umyvadlu záchod.
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud jí rozšíříte udělala bych WC pod oknem, vstup do sprchy ze stávající zídky, oddělila bych od okna a wc jen sklem (třeba mléčným) a umyvadlo s nějakou skříňkou, věšáky, radiátorem podél kratší stěny naproti sprše. Snad to bude na rozměry vycházet na pohodlný vstup. Pokud ne tak sprchu proti dveřím, ale to se mi tu úplně nelíbí. Spíš bych posunula dveře tak, abych mohla prodloužit sprchu tam kde je. šířka 1 m je ok, ale čím hlubší tím u walkin lepší. Určitě ale v každé variantě zděnou příčku u sprchy nahradit v takto malém prostoru jen skleněnou stěnou.
Odpovědět
Děkuji za reakce. Ještě jsem to trochu zkusila, ale ideální mi nepřijde ani jedna varianta...
Odpovědět
Profilova fotka
Naše druhá malá koupelna, foceno od dveří
Odpovědět
@jandour moc dekuji za fotku. Vaše koupelna je krásná
Odpovědět
@nabilka Budeme mit koupelnu presne jak to mate na prvnim obrazku. Vejde se do mistnosti, naproti je wc, po prave ruce umyvadlo a naproti umyvadlu sprchac. Mame to teda o nejake ty cm vetsi tu mistnost, ale to uz asi nehraje roli. Mel to byt puvodne jen zachod, ale vyslo nam to takto i se zalozni koupelnou na duchod, kdybychom zustali jen v prizemi (dum je do patra). Koupelna mi prijde v pohode. Obkladat se bude cca za 2 mesice, tak jestli to jeste bude u vas aktualni, muzete se mi ozvat do soukrome zpravy a muzu nafotit.
Odpovědět
Profilova fotka
@nabilka děkujeme, úplně obyčejná když vidím některé ty nádhery zde 🤗 Ale i tak moc děkuji
Odpovědět
@islandia to bych byla moc ráda. Dekuji
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?