Malé koupelny 206x190 jak je máte řešené? :) Popřípadě foto děkuji :)

Ahoj chceme dělat na jaře koupelnu nakonec jsme se rozhodli jen pro rekonstrukci a žádné rozšíření nic jak máte řešené koupelny 206x190 popřípadě fotku moc děkuji :)
Odpovědět
@neznama23 ahoj, mam v galerii fotky nasi, cca 215x190
Odpovědět
Profilova fotka
Máme 2x2m http://www.modrastrecha.cz/blog/ptjj/... Ale potřebujeme tam mít jen sprcháč a umyvadlo. Nevím, kolik tam toho chcete dát.
Odpovědět
Ahoj máme také malou 180x215. Sprcháč je zděný 110x85 Reálne foto úplně nemám je zatím pouze obložená a čeká se na samotu ale myslím že to bude ok. Prostor se dá ušetřit tím že dáš sprcháč buď menší nebo třeba sklo místo vyzdění 😀 a ten žebřík se tam zatím dávat nebude 😀
Odpovědět
Profilova fotka
Mám 180 x 185 http://www.modrastrecha.cz/blog/jitul...
Odpovědět
Ahoj chtěli by jsme tam mít vanu x sprchas a umyvadlo žebřík na ručníky a nějakou skříňku jinak nic víc :) prostory na pračku a sušičku mám jinde a budeme mít i samostatný záchod na kolik vás vyšla taková koupelna s firmou mi nejspíše budeme vše dělat své pomocí
Odpovědět
@neznama23 my jsme hodne spokojeni s tou rozsirenou vanou, da se v ni fakt v pohode sprchovat. Taky jsme chteli vanu a sprchac, ale museli jsme volit kompromis...
Odpovědět
@neznama23 ahojky, máme zatím jen na papíře, možná až uvidím prostor v reálu, tak to budu chtít změnit. Je to návrh spodní koupelny, kde je: WC,sprcháč, umyvadlo, žebřík a nějaké menší úložné prostory. Zatím se nám to moc líbí, ale jak říkám, je to spíš jen pro inspiraci :*
Odpovědět
@mirekb taky jsem právě nad ní přemýšlela původně jsem chtěla rohovou vanu 😂😂 ale když jsem viděla ty rozšířené tak jak říkáte je to kompromis a vypadají hodně dobře !
Odpovědět
@mirekb tak nakonec asi budeme volit tu rozšířenou :) moc děkuji za inspiraci :)
Odpovědět
@nicmat moc děkuji za váš návrh. :) My to budeme mít vše samotné no protože jsme si mysleli že by jsme původně bourali aby se nám zvětšil prostor nakonec uděláme jen rekonstrukci stare koupelny pak záchodu a pak nakonec sprchas protože mě štvalo že tam jsou všude dveře tak jsem tomu chtěla zabránit ale když vidím kolik si bere firma a takhle tak to radši uděláme sami :-D a pak pozveme na něco soukromníka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?