Menu Forum

Obklady koupelny kolem 300 Kč/m2

5. dub 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
kpslunicko
Registrovala se 26. června 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 18 příspěvků. Má 12 přátel. Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
kpslunicko
Registrovala se 26. června 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 18 příspěvků. Má 12 přátel. Region Opava.
 Dobrý den, poradíte nějaký pěkný světlý přírodní obklad do koupelny? Potřebujeme i mozaiku (sedátko do sprchy, zděný pult pod umyvadla-alespoň zepředu). Líbí se mi třeba Rako Porto, Senso, aj., ale potřebuji srazit cenu za obklad, abychom mohli mít kvalitní baterie Hansgrohe, posuvné dveře do sprchy,..
1. dub ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kalutedi
19
Registrovala se 6. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 67 příspěvků a 8 inzerátů.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
kalutedi
19
Registrovala se 6. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 67 příspěvků a 8 inzerátů.
  • Stavím dům
 @kpslunicko Koukněte na Paradyz, třeba něco vyberete. Slevu Vám dá určitě každé koupelnové studio, když nakoupíte na celou koupelnu emoticon
1. dub ve 13:46  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jenies
18
Registrovala se 23. dubna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 596 příspěvků. Má 14 přátel. Region Žďár nad Sázavou.
fotoportrét
fotoportrét
jenies
18
Registrovala se 23. dubna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 596 příspěvků. Má 14 přátel. Region Žďár nad Sázavou.
 koukněte na www.sanimat.cz - vybírali jsme všude možně - siko, ptáček, rako, paradyz a nakonec jsme skončili tady. máme Tanzanya a super. emoticon
5. dub ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
littleluu9
20
Registrovala se 14. května 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 85 příspěvků. Má 2 přátele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
littleluu9
20
Registrovala se 14. května 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 85 příspěvků. Má 2 přátele. Region Brno.
 Ahoj, my koupili obklady a vaničku do sprchy na nejlevnejsi-obklady.cz. Tu na modré střeše si je hodně chválí a my jsme taky moc spokojení, jsou hrozně ochotní. Obklady máme značku Cersanit, cena 220kč/m2. Ještě jsme dostali velkou slevu, protože od nich bereme i spárovačku apod. emoticon Tak koukni
5. dub v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jumpmans
38
Registroval se 24. února 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 1019 příspěvků. Má 28 přátel. Tam kde lisky davaj dobrou noc, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
jumpmans
38
Registroval se 24. února 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 1019 příspěvků. Má 28 přátel. Tam kde lisky davaj dobrou noc, Region Praha.
 @kpslunicko
@littleluu9 nejlevnejsi obklady jsou ok. distribuuji prave Paradyz, Tubadzin a dalsi.
Polaci co se tyka obkladu patri mezi spicku. Nebal bych se jich. Urcite lepsi nez nepovedena kriva italska dlazba, ktera je tu bezne k dostani.
5. dub v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí