Podomitková baterie - jak vyřešit problém?

Profilova fotka
Ahojky, moc prosim o pomoc lepime obklady a zjitili jsme ze nam remeslnici utopili (usadili prilis hluboko) podomitkove teleso, prosim jsou nejake prodluzovaci sruby nebo nejake reseni ? Jestli budeme muset vybouchavat, tak me jebne !!! Moc dekuji :-S
Odpovědět
Profilova fotka
nevím řekl bych že toto se nedá nijak nastavit - ale fakt nevím také mám nakoupené podomítková tělesa hansgrohe - ale budu si to dělat sám s instalatérem - tak snad to zvládneme
Odpovědět
Profilova fotka
@hbboy tak na nej poradne dohlednete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
co to je za podomítkové - to jsou nějaké malé - já budu dávat tyto http://www.onlinekoupelny.cz/cz/vodov...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
@baxi Dobry den, mohu se optat, jak jste nakonec problem vyresila? Prave mi volal instalater, ze v nasi nove koupelne doslo k podobnemu problemu. Dekuji PSK
Odpovědět
Měl bych dotaz.Máme těleso Kludi navrženo na podomitkovou baterii s přepínáním na sprchu.Na fotce s červenou zatkou bude sprcha.Ale vůbec mi není jasné a ani jsem nikde nenašel montážní návod jak připojím napouštění přepadem - ten set?Logicky nebude nikde zasekan a netuším kam se tedy napojuje.Nahoru do tělesa těžko, protože to by logicky nešlo nijak schovat...to co vede uprostřed nevím, to bude v podlaze protože čistá je cca po první šár.Tak se ptám jak se pak přepad zapojí a do čeho?Díky všem
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?