Program na návrh koupelny 3D

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Dobrý den, máte někdo tip na nějaký šikovný program na návrh koupelny, ve 3D? Předem děkuji za každý tip :-) Nebo prostě jen zajít do koupelnového studia?
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@radim83 děkuji moc
Odpovědět
:-o
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Já jsem zažila mít jediný záchod v bytě a to v koupelně u vany. Často si dělám chvilku pro sebe ve vaně se svíčkami. Nebylo moc příjemné, když na mého dvacetiletého syna přišla rychlá chvilka a seděl mi u hlavy a vytvářel svoji potřebu. Můj relax se proměnil v nepříjemnou situaci pro mne i pro něho. Proto se této variantě po mé zkušenosti vyhýbám. Ale pokud to jinak nejde, tak to neodsuzuji.
Odpovědět
@tygr80 nemám už nic proti wc v koupelně, pokud je někde ještě jiné, nejlíp samostatné, ale je fakt, že mít WC přímo u vany, to bych teda fakt nechtěla....Taky vstupovat do místnosti a hned mít proti očím mísu...
Odpovědět
@davex Tak kadit se chodí na samostatný záchod, WC mísa v koupelně je proto, aby sis mohl "odčůrnout" během hygieny. @tygr80 WC bych dal pod okno a vanu na stěnu se sprchovým koutem.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
@davex Asi souhlasím, že představa rozprášených výkalů v prostoru, kde se člověk myje, může v někom vzbudit negativní emoce, nicméně je zde spousta okolností, které nabízí i jiný úhel pohledu. Například tygr80 píše, že jsou v domě 3 wc, předpokládám, že jedno už nich je samostatné. Tedy to v koupelně je jako rezerva, kde se běžně “nekadí”. Wc mísa v koupelně má mj. funkci výlevky a než běžet o patro níž, abych se vyčůral, tak je pohodlnější si “odskočit” na místě. Každopádně, když přijede návštěva, tak se větší kapacita hodí. Běžná koupelna má nějaký prostor, třeba 7-8 m2 a do takového prostoru umístit všechno, co potřebuji a současně zajistit, aby voda nestříkala nesprávným směrem je celkem obtížný úkol. Nevím, v čem je lepší, že budou výkaly, na okolních zdech a na podlaze, ve vaně se to aspoň průběžně oplachuje 🙂
Odpovědět
@tygr80 Podle mě, je dispoziční návrh dle obecných pravidel v pořádku - při vstupu je vidět nábytek s umyvadlem a zrcadlem, wc je “za rohem”, a sprchový kout, jako největší hmota v prostoru, je schovaný za dveřmi.
Odpovědět
@pepitocz Ano, wc je dobré umístit co nejblíže k oknu, ale pak bude přímo proti dveřím a vzdálenost od vany bude podobná, já bych to nechal tak ..
Odpovědět
Profilova fotka
Nechci vám do toho moc kecat, ale ta koupelna funguje už cca 13 měsíců 🙂 Tedy jakákoli rada k "lepšímu" uspořádání je zbytečná.
Odpovědět
@tygr80 Jsem tu nový, ale ta diskuze mě zaujala, tak jsem chtěl přispět názorem. A jste spokojený s řešením, dopadlo to dobře při realizaci?
Odpovědět
Profilova fotka
@nitramq všechno v pohodě 🙂
Odpovědět
@tygr80 Díky za info, to jsem rád, Vaše návrhy se dělaly u nás, v INTERALL CZ s.r.o. Vizualizace děláme v ArConu. Pěkný víkend 🙂
Odpovědět
Článek se načítá
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?