Prosím o názor na půdorys koupelny

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravim, prosim zkusene koupelniky a stavitele o nazor na koupelnu. dekor ted neni dulezite resit ( bude asi drevo a neco do seda/bila.. ). zajima me,jestli vas nenapada nejake zajimave reseni nez to nase?
Odpovědět
1
2
@puhelin jsem prekvapena, ze nekomu muze prijit zbytecne mit vanu i sprchu v jedne mistnosti. My mame v prizemi malou koupelnu se sprchacem a v patre mame vanu i sprchac a to z prosteho duvodu, az jednou budeme mit deti, budou se urcite chtit cachtat ve vane. I my s manzelem si obcas radi vlezem do vany. Take kdyz vylezem ze sauny, tak se muzeme osprchovat zaroven (jeden ve vane, jeden ve sprse). Nedovedu si predstavit nemit sprchu v hlavni koupelne. Sprchovani je denni zalezitost, vana jen prilezitostna, takze to beru jako takovy fajn doplnek 🙂.
Odpovědět
On ten samostatný sprcháč není jen pro důchodce, stačil mi úraz a do vany bych se dostávala špatně.
Odpovědět
Máme vanu i sprchu v jedné místnosti (koupelně) a zvlášť prádelnu. Pokud bych stavěla znovu, dala bych do jedné místnosti vanu a praní a do druhé sprchu a 2. wc. Mezi koupelnou a prádelnou máme průhoz na prádlo, ten je super, ten bych udělala znovu. Když spěcháme, vykoupeme se/vysprchujeme klidně spolu, ale není to ono. Když máme větší návštěvu, tvoří se fronta 😉
Odpovědět
@islandia Ja bych to prave oddelila. Hlavne kvuli detem. Az prijdou do puberty, muze jim sourozenec ve stejne mistnosti vadit. Zatim mame 2 deti.
Odpovědět
@puhelin Diky za odpoved. Vlastne to me ani nenapadlo, ze by tam chodili spolu. To si myslim, ze nebudou. Spis mi prijde dobre mit na vyber, jestli chci do sprchy nebo do vany. Tim, ze mame koupelnu i v prizemi, tak se muze jit dalsi clovek osprchovat tam. Kdybysme meli bungalov, tak bysme meli pravdepodobne jen jednu koupelnu a taky bych tam dala jak sprchu, tak vanu. Kazdopadne diky za vysvetleni tveho pohledu.
Odpovědět
@islandia Dekuju. I ja uz pochopila vas pohled. My to se segrou nemely rady - jedna koupelna, kazda rano skocila do sprchy a pak rychle na vlak/bus do skoly.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?