Obklady Rako 1883, nemáte je někdo?

Profilova fotka
Ahoj, nemáte někdo tyto obklady? Nebo jiné v barvě slonové kosti, formátu psaníčka a se skosenými hranami? Chtěla bych vidět, jak to vypadá v koupelně, ale našla jsem jen promo fotky a ta červená je šíleně rušivá. Taky by mě zajímalo, jak se to udržuje, když obklady netvoří rovnou plochu. Za jakékoliv info, či foto mnohokrát děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@brokolicenoblhoch Ahoj, zatim nemuzu ukazat foto, ale 18.8. zaciname stavet s rd rymarovem a tyhle kachlicky mame vybrane do spodni koupelny, takze verim, ze brzy budu mit v albu, jinak v albu mam zatim od sika vizualizaci...
Odpovědět
Profilova fotka
@lech82 Díky za ochotu. To je na těch nových věcech nejhorší, nikdo to ještě nemá :-). Mě se právě líbí, když jsou ty obklady šejdrem, jakože cihlový vzor.Jen si nejsem jistá, jestli by to s těmi zkosenými hranami nebylo moc retro :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@brokolicenoblhoch aha, tak to nevim, to me ani nenapadlo, ale u nas v takove male koupelnicce, by byl asi problem s navazovanim kachlicek...tak uvidime, na tuhle koupelny jsem extremne zvedava ;-) jinak nam v siku rikal, ze s temito kachlickami pracuje poprve :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Do takhle malýho prostoru by to fakt nešlo, muselo by se hodně řezat. Obzvlášť, když máte dvě barvy. Na podlahu dáte tu Sienu? Já už jsem na tu Vaši koupelnu taky zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@brokolicenoblhoch ano, na podlahu dame dlazbu Sienu...tak az bude, tak napisu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@brokolicenoblhoch tak zatim prvni vlastovka :-) http://www.modrastrecha.cz/blog/lech8...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?