Sprchova a vanova podomitkova baterie. Jake vybrat?

Jake mate vy prosim s cim jste a nejste spokojeni? Nevim jakou vybrat aby byla trochu kvalitni za rozumnou cenu?
Odpovědět
Ideal je Grohe, Hansgrohe. (Od nich beru všechny ostatní baterie v domě, jiné značky se ukázaly jako omyl) Kompromis, se kterým mám osobně dobrou zkušenost, je podomítková Novaservis Titania. (7 let bez poruchy)
Odpovědět
@norikakaa no grohe a hansgrohe jsem se chtela vyhnout. Baterie 8tis a vyse mi prijde prilis. Abych pravdu rekla radeji tu za tretinovou cenu casem vymenim.
Odpovědět
Profilova fotka
@chocolate22 My třeba budeme brát od novaservisu série nobless tina černé barvy. Taky jsme přemýšleli nad grohe, jenže ta cena je dvojnásobná co novaservis, tak jsme si řekli že postačí tyto.
Odpovědět
Profilova fotka
Jenom pozor @chocolate22 podomítkové baterie se dost špatně mění, obzvláště za kachličkami. Já bych určitě zkontroloval sílu trubiček, které souvisí s množstvím vody.
Odpovědět
@chocolate22 podomitkovou baterii casem nevymenis. Pokud chces levnejsi, tak bych se vyhnula podomitkove a vzala nejakou peknou na povrch. U grohe je navic problem, ze si musis rozmyslet telo (obycejne, termostaticke) a uz to nejde zmenit. Hansgrohe ma jen jedno-univerzalni. To me prijde lepsi. Ale jinak grohe a hansgrohe taky neni zadny zazrak. Mame cca 4 roky a skoro kazda kape. Novaservis mame u nasich a na to kolik stoji, vypadaji porad dobre.
Odpovědět
Buď tedy Novaservis vám asi zbývá nebo my to vyřešili do všech koupelen nadomítkovou Grohe. ( výměna podomítkové je fakt na houby) Je fantastická.
Odpovědět
Profilova fotka
@kekita @radim2015 Vždyť ale pokud se rozbije nebo začne téct kartuše podomitkove baterie třeba konkrétně levnější novaservis který má u určitých sérii záruku na těsnost kartuše až 7 let jako třeba grohe tak se dá přeci normálně vyměnit a nemusí se sekat dlaždičky. U grohe je to samé je tam box a do něj se vkládá kartuše. U novaservisu je tedy u určitých typu mosazné těleso a do něj se vkládá kartuše ale i ten box má novaservis také tak nevím co v tom vidíte za problém? Přeci se nikdy nemění skelet baterie ale ty střeva uvnitř.
Odpovědět
@jarin1 ja jsem to pochopila tak, ze ted si koupi levnejsi a v budoucnu ji chce vymenit za jinou znacku... tak ze to u podomitkovych nejde.
Odpovědět
Profilova fotka
@kekita jasný máš pravdu, paní se v tom nevyzná, což je jasné že to nelze bez bourani ale to asi u všech podomitkovych baterií, to si paní musí uvědomit že to lze jen u nadomitkovych vyměnit za jiný kus, model, značku... ☺
Odpovědět
Asi se teda nevyznam ci nerozumim ale to co mam pod omitkou preci nesouvisi s baterii co je pak na stene tam si muzu dat jakou chci preci. Pokud pasuje rozmery.
Odpovědět
@chocolate22 ne, každý výrobce má svá podomitkova tělesa, která nejsou kompatibilní
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?