Menu Forum

Sprchová vanička 120x75cm, máte ji?

11. zář 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
monikaaa123
3
Registrovala se 6. srpna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 2 přátele. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
monikaaa123
3
Registrovala se 6. srpna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 2 přátele. Region Benešov.
 Ahoj, máme problém se sprchovým koutem, ještě před týdnem jsme byli rozhodnuti pro sprchovou vaničku o rozměrech 120x75 (jinou dát nemůžeme protože rozměr 75 je přesně až k oknu). Ale po návštěvě koupelnového centra nám náš plán o této vaničce totálně rozbouraliemoticon Prý je dost malá a k ničemu, já ani přítel jsme si tohle nemysleli. (ale tam nás to trošku nahlodalo)...V koupelnovém centru nám udělali ještě jeden plán (museli bychom přehodit vanu, sprcháč, umyvadla, ale do toho se nám nechce, jelikož máme nově rozvedenou vodu i odpady a vše je již nahozené a čeká jen na obklad)...
Máte někdo vaničku takovýchto rozměrů..?
Prosím o každý názoremoticon
Děkuji
11. zář 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
11. zář 2013 v 19:52 • svetvody
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
11. zář 2013 v 19:53 • svetvody
fotoportrét
fotoportrét
semelka
Registrovala se 29. července 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 143 příspěvků. Region Kolín.
fotoportrét
fotoportrét
semelka
Registrovala se 29. července 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 143 příspěvků. Region Kolín.
 @monikaaa123 takovou vaničku nemáme ... ale ...máme vanu 170x70 se skleněnou zástěnou 120 cm a hlavně se v ní sprchujeme (koupou se spíš děti), takže prostor cca 120x70 nahoře, ve vaně vzhledem k zaoblení vany ještě menší nepřijde mi ten prostor nijak malý... když jsem nepozorná šťouchnu zadkem do zástěny, to je tak vše - pokud tam máte stěny, můžete se v klidu o ně opřít emoticon takže pokud tu vaničku neseženete vystavenou, vlezte si do vany ať máte představu emoticon
11. zář 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
davescz
Registroval se 22. července 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 491 příspěvků. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
davescz
Registroval se 22. července 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 491 příspěvků. Region Praha - východ.
 Dole máme sprcháč 85x100cm dlažbu, nahoře 80x120cm vaničku. Opticky je ten 80x120 menší, právě díky okrajům vaničky. Větší je vždycky pohodlnější, ale stačí to.
11. zář 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí