Sprchová vanička 120x75cm, máte ji?

Profilova fotka
Ahoj, máme problém se sprchovým koutem, ještě před týdnem jsme byli rozhodnuti pro sprchovou vaničku o rozměrech 120x75 (jinou dát nemůžeme protože rozměr 75 je přesně až k oknu). Ale po návštěvě koupelnového centra nám náš plán o této vaničce totálně rozbourali:) Prý je dost malá a k ničemu, já ani přítel jsme si tohle nemysleli. (ale tam nás to trošku nahlodalo)...V koupelnovém centru nám udělali ještě jeden plán (museli bychom přehodit vanu, sprcháč, umyvadla, ale do toho se nám nechce, jelikož máme nově rozvedenou vodu i odpady a vše je již nahozené a čeká jen na obklad)... Máte někdo vaničku takovýchto rozměrů..? Prosím o každý názor:) Děkuji
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@monikaaa123 takovou vaničku nemáme ... ale ...máme vanu 170x70 se skleněnou zástěnou 120 cm a hlavně se v ní sprchujeme (koupou se spíš děti), takže prostor cca 120x70 nahoře, ve vaně vzhledem k zaoblení vany ještě menší nepřijde mi ten prostor nijak malý... když jsem nepozorná šťouchnu zadkem do zástěny, to je tak vše - pokud tam máte stěny, můžete se v klidu o ně opřít 8-) takže pokud tu vaničku neseženete vystavenou, vlezte si do vany ať máte představu ;-)
Odpovědět
Dole máme sprcháč 85x100cm dlažbu, nahoře 80x120cm vaničku. Opticky je ten 80x120 menší, právě díky okrajům vaničky. Větší je vždycky pohodlnější, ale stačí to.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?