Menu Forum

Sprchový kout 120 x 80 cm - otevírání užší stranou

24. únor 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
nase.lenicka
Registrovala se 13. března 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 33 příspěvků. Dvůr Králové nad Labem, Region Trutnov.
  • Stavím dům
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
nase.lenicka
Registrovala se 13. března 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 33 příspěvků. Dvůr Králové nad Labem, Region Trutnov.
  • Stavím dům
    Region Trutnov
 ahoj všichni,

máme hrubou stavbu a za chvilku se bude řešit voda (a tedy i koupelna). chtěla jsem se zeptat, nemáte nějaký tip na sprchový kout o rozměrech 120 x 80 cm, kde by bylo otevírání užší stranou, tj. 80 cm? chtěli bychom bezvaničkový, čirý... dívala jsem se, že to jde poskládat třeba z Ravaku, ale to už vychází na docela dost peněz a kvalita (dle diskuzí) u Ravaku nejistá....
jsme z Trutnovska, takže není problém zajet do Polska... emoticon
díky moc za tipy ;)
14. únor 2015 ve 20:11  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
katerinka1984
80
Registrovala se 14. dubna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 41 příspěvků a 1 album. Má 20 přátel. Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
katerinka1984
80
Registrovala se 14. dubna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 41 příspěvků a 1 album. Má 20 přátel. Region Frýdek-Místek.
 A co použít pouze sklo na tu delší stranu a tu kratší nechat jen tak? Je to teď moderní a myslím, že i hezké a nadčasové. Jmenuje se to myslím walk-in a mají i v Siku.
14. únor 2015 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nase.lenicka
  • Stavím dům
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
nase.lenicka
  • Stavím dům
    Region Trutnov
 ahoj, díky moc za tip - vůbec mě to nenapadlo - vypadá to pěkně, je to vzdušné a... asi mám jasno emoticon) ještě jednou děkuju ;)
15. únor 2015 v 18:55  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svetkoupelny (41 r.)
Svět koupelny
Ladislav Žák PRO

Interiér - kuchyně, koupelny - Region Most
2
fotoportrét
fotoportrét
svetkoupelny (41 r.)
Svět koupelny
Ladislav Žák PRO

2
 @nase.lenicka jaký typ dveří požadujete ? a v jaké cenové relaci ?
20. únor 2015 ve 12:43  •  www.svet-koupelny.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nase.lenicka
  • Stavím dům
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
nase.lenicka
  • Stavím dům
    Region Trutnov
 @svetkoupelny chtěla bych delší stranu (tj. 120 cm) pevnou - ta by byla rovnoběžně se zdí a pak otevírací dveře (80 cm - případně to ještě rozdělit - 20 cm fix a 60 cm otevírání). my totiž máme v (současných poměrech - tj. bez hrubé omítky a obkladů) 133 cm od kraje zdi trám o šířce a hloubce cca 16 cm... :( bohužel tuhle věc projektant moc nevymyslel, takže přemýšlíme, jak to udělat co nejlépe....
taky se mi líbí walk in, které mají ještě pevnou zástěnu... ale buď bychom potřebovali zůstat v těch 120 cm, nebo to prodloužit např. na 150 cm (tak, aby stěna začínala až za trámem).
no, doufám, že se mi to podařilo popsat aspoň trošku srozumitelně emoticon
v cenové relaci bychom chtěli být v co nejnižší emoticon koukala jsem se, že v Polsku stojí pouze stěna, co je na obrázku nahoře 4.000,- Kč. chtěla bych být max. v 7.000,- Kč.
20. únor 2015 v 19:22  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alisek
39
Registrovala se 22. června 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 537 příspěvků. Má 35 přátel. Region Chrudim.
fotoportrét
fotoportrét
alisek
39
Registrovala se 22. června 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 537 příspěvků. Má 35 přátel. Region Chrudim.
 @nase.lenicka je to hezký ale musíš mít neustále vytápěnou / V lete asi ne/ koupelnu jestli si chcete walk in sprchu užit, jinak v tom je celkem zima aspon v zimnim obdobi. My ji nakonec s tezkym srdcem zavrhli a budeme mit sprchu vyzděnou s posuvnýma dverma od tekna, vel. 150x100cm.
20. únor 2015 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendyh
67
Registrovala se 27. března 2014 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 75 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel.
  • Přestavuji byt
    Region Strakonice
fotoportrét
fotoportrét
vendyh
67
Registrovala se 27. března 2014 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 75 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel.
  • Přestavuji byt
    Region Strakonice
 @katerinka1984 ale tůůze nepraktické
21. únor 2015 v 08:18  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katerinka1984
80
fotoportrét
fotoportrét
katerinka1984
80
 @vendyh Prosím v čem nepraktické? My ji plánujeme taky, tak mě neděste emoticon Jediné z čeho jsem měla obavy, jsou kapičky na skle, ale byla jsem poučena, že už exustují takové skleněné povrchy a čističe, že kapky na skle nezůstanou?
21. únor 2015 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendyh
67
  • Přestavuji byt
    Region Strakonice
fotoportrét
fotoportrét
vendyh
67
  • Přestavuji byt
    Region Strakonice
 i když se snažíš, voda je všude emoticon ...je třeba mít kvalitní sprchovou hlavici s nízkým dostřikem a dostatečně velikou zástěnu emoticon
21. únor 2015 v 08:32  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svetkoupelny (41 r.)
Svět koupelny
Ladislav Žák PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
svetkoupelny (41 r.)
Svět koupelny
Ladislav Žák PRO

2
 No tak do 7 tis to asi neumím poradit emoticon Jinak zmínka o teplotě které tu zazněla je správná. Když kout je otevřený tak při sprchování se nevytvoříte teplo jako u uzavřených koutů a je pocit chladu.
24. únor 2015 ve 13:04  •  www.svet-koupelny.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katerinka1984
80
fotoportrét
fotoportrét
katerinka1984
80
 Tak to jsem ještě neslyšela teda.. Podle Vaši teorie by měli mít pocit chladu i lidé, kteří se sprchují ve vaně, jelikož se v ní nemohou uzavřít... My to tak teda teďkom máme a pocit chladu při sprchování jsem opravdu ještě neměla. Jestli má člověk zavřené okno i dveře, tak je koupelna přece během chvíle plná páry, ne?
24. únor 2015 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martaveg (32 r.)
40
Registrovala se 26. dubna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 243 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Region Brno.
  • Již bydlím v bytě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
martaveg (32 r.)
40
Registrovala se 26. dubna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 243 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Region Brno.
  • Již bydlím v bytě
    Region Brno
 Souhlas s @katerinka1984 , mame vanu se zastenou do poloviny delky a zadny pocit chladu nebo pruvan pri sprchovani ani koupani necitim a to ani v pripade, ze v koupelne je jinak spis zima (chlad citim az kdyz vylezu mokra z vany)
navic pokud je v mistnosti udelana hloupe vzduchotechnika/odvetravani nebo se necha v mistnosti otevrene okno ci dvere, tak mne ani sklo ze dvou stran nezachrani, protoze mi to tam foukne zvrchu (zazila jsem to v jednom hotelu, kde byl citit odtah ventilatoru na strope i v zavrenem sprchovem koutu :-/ )
24. únor 2015 v 15:51  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí