Umyvadlová skříňka versus shoz na pradlo

Máte někdo tip, jak vyřešit shoz na prádlo začínající v podkrovní koupelně. Vychází nám přesně vedle umyvadlové skříňky. kde chci dvě zapuštěná umyvadla. Napadlo mě nechat vyrobit skříňku na míru, která bude na obou stranách přesahovat a tím schová i shoz, do kterého by mohl být přístup shora vedle umyvadla. Nejsem si ale jista tímhle řešením. Buď nechat část skříňky v místě schozu až na zem (asi 35 cm) a zbytek ve vzduchu nebo celou skříňku až na zem. Koupelna je malá, naproti přes uličku už je jen vana.
Odpovědět
@jane_n dobry den, nemate to prosim uz vyresene? Mame podobny problem a celkem mi neda spat🤣
Odpovědět
Profilova fotka
@terezazd V mém albu, návrh koupelny mám vizualizaci se skříňkou na shoz vedle koupelny. Možná pomůže.
Odpovědět
Profilova fotka
Chtěl jsem napsat vedle umyvadla.
Odpovědět
@terezazd Dobrý den, vyřešené to nemáme. Situace se nám ještě zkomplikovala, protože jde o rekonstrukci domu, kde jsou některé věci dané. Budeme to mít tak za pár měsíců. Nechala jsem to nakonec na truhláři, že nám poradí, až bude vše v koupelně stavebně hotové a pak se uvidí.
Odpovědět
@jakuda Dobry den, nikde jsem vizualizaci vasi koupelny nenasla. Mohl byste, prosim, poslat odkaz? Take by me zajimalo, jak mate shoz reseny. Dekuji 🙂.
Odpovědět
Profilova fotka
@islandia https://www.modrastrecha.cz/blog/jaku...
Odpovědět
@jakuda Bohuzel se mi to nechce nacist, ale dekuji za snahu.
Odpovědět
Profilova fotka
@islandia
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?