Menu Forum

Vana Polysan Krysta nebo Cleo - máte někdo? 180*80cm, obdélník, hranatá, vana pro 2

13. srp 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
caarmen
1
Registrovala se 1. července 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4 příspěvky. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Králův Dvůr, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
caarmen
1
Registrovala se 1. července 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4 příspěvky. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Králův Dvůr, Region Beroun
 Uvažuji ovaně Krysta, líbí se mi že je prostorná, ale oproti jiným modelům poměrně mělká. Jak ji hodnotíte? A vyhovuje Vám rovná opěrka zad, nebo jsou pohodlnější modely s kulatými zády? Druhým kandidátem je vana Cleo, která je sice užší, ale zase hlubší. Bepodařilo se mi na ně narazit v reálu, tak budu vděčná za názor. Vybírám vanu, která by byla příležitostně pohodlná i pro dvě osoby. Můžete doporučit i jiný osvědčený model emoticon Díky
12. srp 2015 ve 13:57  •  staví dům  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
jajahodka
Registrovala se 20. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Jablonec nad Nisou.
fotoportrét
fotoportrét
jajahodka
Registrovala se 20. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Jablonec nad Nisou.
 Ahoj emoticon s těma vanama, co jsi uvedla, nemám zkušenosti ale máme taky doma rovnou vanu pro dva, sice rozměr 170*75 a můžu doporučit emoticon brali jsme vanu florence z eshopu olsen-spa.cz. dyžtak pošlu odkaz do zprávy, Hloubka je necelých 50 cm a bohatě to stačí. Dva se tam vlezeme uplně bezproblému emoticon
12. srp 2015 ve 14:48  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svetkoupelny (41 r.)
Svět koupelny
Ladislav Žák PRO

Interiér - kuchyně, koupelny - Region Most
2
fotoportrét
fotoportrét
svetkoupelny (41 r.)
Svět koupelny
Ladislav Žák PRO

Interiér - kuchyně, koupelny - Region Most
2
 Dobrý den, koupání je dost podobné takže je to především o vzhledu a vana CLEO má rozhodně modernější a dle mne hezčí vzhled.. http://www.svet-koupelny.cz/klasicke-vany/cleo-obdelnikova-vana-s-podstavcem-180x80x48cm-bila-05611/sapho-1/ víceméně i pro to si jí výrobce hodnotí na vyšší cenu než vanu KRYSTA.
13. srp 2015 v 08:31  •  www.svet-koupelny.cz  •  To se mi líbí