Vana Polysan Krysta nebo Cleo - máte někdo? 180*80cm, obdélník, hranatá, vana pro 2

Profilova fotka
Uvažuji ovaně Krysta, líbí se mi že je prostorná, ale oproti jiným modelům poměrně mělká. Jak ji hodnotíte? A vyhovuje Vám rovná opěrka zad, nebo jsou pohodlnější modely s kulatými zády? Druhým kandidátem je vana Cleo, která je sice užší, ale zase hlubší. Bepodařilo se mi na ně narazit v reálu, tak budu vděčná za názor. Vybírám vanu, která by byla příležitostně pohodlná i pro dvě osoby. Můžete doporučit i jiný osvědčený model :-) Díky
Odpovědět
Ahoj :-) s těma vanama, co jsi uvedla, nemám zkušenosti ale máme taky doma rovnou vanu pro dva, sice rozměr 170*75 a můžu doporučit :-) brali jsme vanu florence z eshopu olsen-spa.cz. dyžtak pošlu odkaz do zprávy, Hloubka je necelých 50 cm a bohatě to stačí. Dva se tam vlezeme uplně bezproblému :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koupání je dost podobné takže je to především o vzhledu a vana CLEO má rozhodně modernější a dle mne hezčí vzhled.. http://www.svet-koupelny.cz/klasicke-... víceméně i pro to si jí výrobce hodnotí na vyšší cenu než vanu KRYSTA.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Dobrý den, jakou vanu jste nakonec zakoupila, jste spokojeni?
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?