Velikost umyvadla

18. dub 202140

Dobrý den, mate někdo umyvadlo Laufen pro S s možnosti umístění na desku, velikost 55x38. Máme mít dvě vedle sebe. Když jsem je viděla naživo, říkám si, jestli není těch 38 Cm malá hloubka..když vynechám místo pro baterii, tak mycí plocha je 23 Cm. Mate někdo zkušenost? Diky

 • Mame umyvadlo CERSANIT ONTARIO NEW 50, hloubku ma 395 mm a prijde mi to tak akorat. Na nem mame tuto baterii https://www.ikea.com/cz/cs/p/dalskaer-misici-baterie-s-odtokem-k-umyvadlu-pochromovane-30281292/ a voda tece mezi zadni stenu a odtok.

 • @kristynka_fousova_smolikova  My máme tento typ na wc 45x33 cm a to je fakt malinké. V koupelně máme dvoujumyvadlo 120x46, to nám stačí, ale menší bych nechtěla. Mycí plocha je tak 30 cm.

 • Hledali jsme extra úzké, proto máme mycí plochu jen 26 cm a je to zcela v pořádku, vyhovuje nám. Pokud vás tlačí prostor, tak 23 je ok. Pokud by mne prostor netlačil, vzala bych větší.

 • Prostor nás netlačí, místa máme dost, proto nad tím právě přemýšlím. Mně se právě líbí tenhle typ od Laufenu a pak už je jen 55*46,5 a to mi zas přijde veliký.
  Možná kouknu ještě na jiné.
  Nemáte někdo nějaký typ? Na desku, s umístěním baterie, s šířkou 55.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat