Výběr vany - zkušenosti s výrobci, nejlepší kvalita/cena

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
S jakými výrobci van máte dobré zkušenosti? Vybíráme vanu, chceme obdélníkovou v délce 180cm s pohodlným sklonem pro ležení a hlavně bez všech těch tvarování, prolisů, výstupků, madel, prohlubní a podobných blbinek, prostě jednoduchý, čistý vzhled. Tím pádem nám bohužel odpadl RAVAK, který všichni doporučují :-/ Hledáme nejlepší poměr kvalita/cena. Co říkáte na tyto výrobce (myslím tím zkušenosti s kvalitou) a jiné: Teiko Santech Ideal Standard Laufen Riho Tato diskuze by mohla sloužit i pro ostatní, co vybírají vanu, jako první zorientování, jaké značky ANO a jaké NE v souvislosti s kvalitou bez ohledu na typ vany.... Děkuji.
Odpovědět
1
2
zaujimalo by ma, ake mate skusenosti so znackou roltechnik. zaujala ma ich vana malibu a drahsia varianta od riho carolina. vanu riho delta sme davali pred piatimi rokmi do bytu a mozem povedat, ze som spokojna. vana je stale ako nova, co sa tyka materialu. myslim, ze kvalitativne v poriadku. chcela by som totiz aj vanovu zastenu a to je u riha celkom palka. preto zvazujem aj roltechnik. co poviete? @iala
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@deto_oesya A pořád spokojenost? Zrovna ji chci objednat a přemýšlím, jestli se ten pearl effect vyplatí :-)Díky!
Odpovědět
@pramonka Urcite spokojnost, zatial nelutujeme :)
Odpovědět
@deto_oesya Děkuji :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Chtěl bych se zeptat proč zvolit zrovna vanu od Kaldewei?
Odpovědět
Já jsem si ji nechal dát do nové koupelny, protože dávají záruku 30 let. A to proto, že vany jsou z kvalitní smaltované oceli, a není v tom žádný plast, tak jako teď skoro v každém výrobku. Jestli Vás toho zajímá víc, doporučuji se podívat i přímo na stránky kaldewei .cz, jejich výrobky koupíte v některém z koupelnových center.
Odpovědět
@karelkotleba hezký den, máte i ten pearl efekt pro lepší údržbu? zda to má smysl...? děkuji
Odpovědět
@jajinka121 Ma to zmysel. Po 6 rokoch stale funguje 🙂
Odpovědět
Ahoj, máme vyhlídlou Kaldewei Sanitform Plus, chci se zeptat,. jestli není moc studená? Rozhodujeme se právě jestli akryl, nebo ocel, díky
Odpovědět
@standing třeba se někdo ozve, taky ji mám vyhlídlou. Známá mi radila pak prostor pod vanou vypěnit pěnou, že by to mělo izolovat a držet déle teplou vodu, ale zda je to pravda nevím 😂
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Líbí se nám Riho 😉
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
Vybíral jsem před několika lety. Vejde se nám jen 140 cm ( pravda, na koupání, zvlášť ve dvou to moc není a pokud ano, ten druhý si moc vody neužije 🙂 ) a volba padla na Kaldewei z výše uvedených důvodů. Připlatil jsem za PearlEff a nelituju. I po letech stačí přejet slabým roztokem jar/ocet + jemný hadr (nejvíc používáme utěrku z mikrovlákna) při vypouštění vany a OK. Vodu máme extra tvrdou, baterie i při údržbě to docela ničí - vana drží. No a s teplotou povrchu - vemte to tak, že na začátku je chladný obojí. Jak smalt, tak akrylát. Já jsem obložil polystyrenem a pěnou, pod vanou táhnu trubku k radiátoru. Vana není teplá, ale po pár litrech teplé vody sprchou na zádovou část je příjemná. Teplo drží asi v rozumné míře, ale při této velikosti a objemu vody 🙂))). No, mohlo by to být lepší, nicméně Archiméda neukecám. Při úvodní rekonstrukci jsem instaloval obyčejnou "tenkou" smalťačku od byťáku, až do výměny za Kaleweiku jsem si nadával. Ale tehdy jsem o ní nevěděl.... Teď chci měnit vanu u rodičů a jinou nechci, jen váhám nad Antislipem. Přece jen se to pro osoby v letech.
Odpovědět
@jirkakolavec deset let zpět jsem pracovala u Kaldewei a dělala jsem i reklamace... žádné nebyly : ) V 90% se jednalo o špatnou montáž, kdy vana stala na nožičkách. Je to 3,5mm smalt,je v podstatě nezničitelný (pokud vám tam teda nespadne parfém na hranu), max se vám odštípne kousek smaltu a na to je opravná sada, nemusí se hned měnit. Smalt naakumuluje teplo a je velmi příjemný, ne studený. I na údržbu je jednodušší než udržovat plast aby nezašel
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
@deto_oesya už se chystám vanu objednat, tak přesmýšlím zda si připlatit ty 2600 za ten pearl effect 😄 čistíte něčím speciálním? opravdu se tam nedrží pak špína a steče? děkuji moc.
Odpovědět
@jajinka121 Opravdu je to fajn. Samozrejme vanu treba umyvat, ale je to ulahcene 😉
Odpovědět
Jelikož máme s manželkou velmi náročné zaměstnání, tak jsem chtěl doma pohodlnou vanu, která bude i masírovat. Hlavně kvůli manželce, která si to rozhodně zaslouží. Koupil jsem vanu, která má extra ploché trysky, které vůbec netlačí od excel-tesarek .cz Díky tomu si můžeme doma užít pořádný relax a máme mnohem více energie
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?