Zavěšení umyvadla na zdivo 100Ytong

Ahoj, stěny koupelny mám ze 100 Ytongu. Jen nevím, jestli taková síla zdiva je vhodná k zavěšení umyvadla či dalšího koupelnového nábytku. Díky za rady a informace.
Odpovědět
Profilova fotka
u nás to bude muset stačit. my máme taky tyto zdi a plánujeme na ně navěšet kde co :-N
Odpovědět
Profilova fotka
U nás to tak máme a drží to úplně v pohodě, Použili jsme kvalitní lepidlo od Knauf když jsme lepili obklady a drží v pohodě. Pověsili jsme ho na velké šrouby a pro jistotu jsme je dali skrz zeď a na druhé straně jsou zapuštěné, takže nejsou vidět.
Odpovědět
@brick24 super, díky
Odpovědět
Profilova fotka
@wendha stejne jako brick24, zavitovka skrz stenu
Odpovědět
@geodett Díky
Odpovědět
zbytečné, proč vymýšlet co je již vymyšlené, dejte to na chemii https://www.ytong.cz/cs/docs/ytong_ko...
Odpovědět
Dnes jsem dostal zprávu z Ytong centra, kde mi potvrdili, že lze do příčky zavěsit umyvadlo, a to nejlépe na chemickou kotvu do 70 mm hloubky. Jedna by měla udržet cca 150 kg. Toto mi bylo potvrzeno v prodejně z hutním materiálem, kde mne náhodou zaslechl zedník, který tam nakupoval. Řekl mi, že pokud na tom nebudu viset i s manželkou dohromady, tak to v pohodě vydrží.
Odpovědět
Profilova fotka
@wendha Stačí to úplně v pohodě podle mě, taky tak máme zavěšeno a v pohodě. Máme to už nějakou dobu a vše drží a to mu děti dávají zabrat. 100 je v pohodě, tak udrží hodně.
Odpovědět
@personal o.k. díky
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?