Zrcadlo Lumi 100 - máte ho někdo?

Profilova fotka
http://www.koupelny-besteco.cz/sortim... Má někdo toto zrcadlo?
Odpovědět
místo otázky jestli někdo má konkrétně toto zrcadlo, napište co Vás o něm zajímá a určitě se najde mnohem víc odpovědí...
Odpovědět
Profilova fotka
@requied zajímá mě všechno a proto takto otázka!!! pokud někdo bude mít odepíše a já se ho zeptám. a VY ho snad máte?že odpovídáte
Odpovědět
@evasojkova jen že se na to ptáte už podruhé a nikdo nereagoval... jinak konkrétně toto nemám, ale mám jiné s led podsvícením.
Odpovědět
Profilova fotka
@requied když bude třeba zeptám se i po třetí
Odpovědět
@requied Mohu se zeptat já? Ale spíš asi vaší ženy, je LED podsvícení dostatečné pro "běžný provoz"? Tím myslím nejen čištění zubů, ale např. i make-up....nebo je potřeba ještě přisvítit a LED podsvícení je jen taková dekorační záležitost?
Odpovědět
@bamak zrcadlo jsme měli 3roky ve starém bytě. Bohužel já ani přítelkyně se moc nemalujeme :) ale za tu dobu co jsme tam bydeli jsem neslyšel jedinou vytku Bylo to 80x60 na výšku a po obou stranách led. Mělo tuším 9w a svítilo to podle mě dostatečně. K nám do rd ted budu dělat 80x96 na sirku a led udělám po stranách a nahoře. Celkem vykon bude kolem 20w a bude stmivatelne takže se toho vůbec nebojím :)
Odpovědět
@requied Díky a třeba holení? To už by vám mohlo být blížší :-)
Odpovědět
@bamak bez problémů... Si to zkuste v nějakém baukrámu (na necisto)
Odpovědět
@requied :-D :-D :-D jsem si to představila....ale nanečisto by to asi šlo
Odpovědět
Mám objednáno LUMI 80x60 a namontováno bude za cca 2 týdny. Tak pak můžu podat více informací.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?