Bezúchytkové řešení u otvírání dvířek - jaké zvolit?

Zobraz úvodní příspěvek
Jaké bezúchytkové řešení je lepší? Zafrézování nerezového profilu do hrany dvířka nebo samotné vyfrézované dvířko? Pro a proti? Díky
Odpovědět
@jkjkj No tak jsem rada, ze nejsem sama, tez se povazuji za chapavou, ale tohle je rebus! :-D Mate pravdu, nekde se stavim. Jen vím, ze jsem nekde chytla za ta dvirka, kde je ten zlabek vykrojeny svrchu dveri a bylo mi hned jasne, ze tohle urcite ne, protoze mi po tom zlabku sklouzly nehty, az mi z tiho naskocila husí kuze:) A tady jsem zjistila, ze je asi i jina moznost, coz by mohlo byt lepsi.
Odpovědět
@qeszi No tak to bys byla hrozně hodna! A asi to teda do toho patku vydrzim! :-D x-) Moc dekuji, zavidim ti, a budu se tesi! :-D Ja uz chci taky kuchyn!!! :-N
Odpovědět
@houzkova no ja jsem koukala na ty fotky a nakresy a vubec jsem tu komunikaci nepobrala. ty uchyty jsem nikdy nevidela, z fotek jsem nepochopila v čem je rozdil, no kazdý má bunky na neco jiného :-) Ono to není jenom o tom jaké je ukončení, ale i o vyšších suplících, treba na nádobí. ja jsem treba resila i barvu tech lišt, a to jak bude provedené u lednice.Nakonec jsem nasla lednici, ktera muze mit horizontalni lištu. Zajela jsem predtím k Hanakovi a bylo vše jasné. Pan asi tušil, ze jsme agenti a nic si od nich nebude kupovat, presto nas nechal si to vse obhlédnout a dokonce nám i odpovedel na dotazy. my tedy mame tedy tu druhou moznost, prsty jakoby zajedou do prázdna a jsem moc spokojena..:-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
O jakou lednici se teda jedná? Řeším momentálně není problém mám sice Electrolux ale kdyžtak bych vyměnil. Bohužel máme vysokou pouze skříňku na lednici a vedle nic jiného není takže by úchopová lišta nevypadala moc dobře vertikálně.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Prosím o radu, dá se systém Nobilia line N dát i na kombinovanou lednici? To znamená použití svislé úchopové lišty? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@lenulllinka Ano
Odpovědět
@qeszi dobry den, mohla bych poprosit o foto vaseho reseni skrinek? Pred rokem jste tady psala, ze fotky vlozite a ja hledala a hledala, ale nenasla... chapu to spravne, ze mate nejake reseni bez uchopove listy? Takze tam mate jen diru? Koukala jsem i do Vaseho alba, abych Vas neotravovala, ale nenasla jsem.. dekuji moc!
Odpovědět
Profilova fotka
@gaginaa Určitě vložím, fotky jsem měla v albu, ale už jsem je smázla ;-)
Odpovědět
@qeszi dekuju moc! Budu rada i za nazev toho systemu,pripadne firmy a take treba studia, kde se na to da osobni podivat. Myslim, ze jsem se s tim jeste nesetkala, aby nebyly uchytky ani uchopova lista. Dekuju! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@gaginaa Tak název systému neřeknu, on to asi žádný systém není, je to řešeno pouze přesahem dvířek. Kuchyni dělalo studio Akrees Polešovice ;-) Fotky jsem přidala do svého alba ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat co máte bezúchopový profil na kuchyňškých dvířkách v černé nebo bílé barvě jestli se na něm po čase nejdou vidět škrábance a nebo se odlupuje barva.Děkuji😊
Odpovědět
@katka_michalczykova Na všem co je lakované a používají se tam prsty, respektive nehty, se poškrábe. Takže i toto se poškrábe, pokud si necháváš dělat gelové nehty, nebo trváš na dlouhých. Je to logický. Pokud máš délku nehtů normální, přirozenou, tak akorát, tak se nemáš čeho obávat. Maximálně to třeba po 10 letech přeláknete škrábance.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Děkuji za odpověď. Na dlouhé nehty si sice nepotrpím takže by to mohlo být v pohodě. Jen sem zvažovala jestli má zvítězit design nebo radši praktičnost . U Sýkory právě radili dát si ty stříbrné že ty černé se časem poškrábou tak mě zajímalo jaké má kdo s tím zkušenosti po delší době používání.
Odpovědět
@katka_michalczykova K bílému lesku, matu, nebo dřevodekoru jedině černé. Nerezovky byly v prvopočátcích těchto úchytů, cca 2-3 jsou v ČR už i v černém provedení, protože vypadají mnohem lépe. Nerezovky vypadají strašně lacně.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Dobrý den, chci se zeptat řešil teď v nedávné době tento bezúchytkový systém. Bylo mi řešeno, že je možné mít nižší výšku soklu ale je potřeba vybrat správný typ myčky. Řeším též výšku kuchyňské linky jelikož jsem malého vzrůstu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?