Bílá kuchyň - leská vs. matná

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Všechny Vás zdravím. Mam na Vás otázku. Máte zkušenosti jestli je "lepší" kuchyňská linka bílá lesk nebo mat? Byla by v kombinaci Dub Nebraska nebo podobný dekor. Manželka chce mat, protože má strach, že na lesku budou víc vidět nečistoty a ručičky dětí. Já bych byl zase pro lesk, protože mat mi přijde "obyčejný". Mockrát děkuji za všechny Vaše rady, zkušenosti, nápady, motivace. ;-)
Odpovědět
Souhlas s tim.ze mat je utulnejsi, ja mam vsude bily lesk a udrzba neni problem, znama ma super mat (nevim presne co) a vypada fakt uzasne ale jakoby mastny fleky ji nejdou vubec nicim pryc takze osobne bych do.matu nesla
Odpovědět
Profilova fotka
@berusenka jj je to pretrene tim duvilaxem a krasne se to cisti. Jinak svetla jsou z castoramy prisazena svetla. Maji i v cerne. Mam na ne odkaz v albu Kubis 74-planujeme a nakupujeme (nebo jak jsem to pojmenovala :D
Odpovědět
@makymj máte prosím foto? Klidně do sz
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
@fandaamarket To je alpská bílá? jaké mate hrany? A dub je jaký odstín? Děkuji
Odpovědět
Ono je tady ještě jedna věc co mě celkem zaskočila když jsem byl vybírat lamino pro truhláře. A to, že lesk stál víc než 2x tolik než mat.
Odpovědět
Mam kuchyni bily lesk, udrzba super. Nabytek mam drevo v kombinaci s bilym matem a to je peklo, kazdy otisk je na tom videt. :-D Jsem rada za ta leskla dvirka v kuchyni. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jeniki89 ano alpská bílá a hrany jsou také bílé.
Odpovědět
Profilova fotka
@fandaamarket Děkuji. A je to tedy ten Perfect Sense?
Odpovědět
Profilova fotka
@jeniki89 alpská bílá W1100 PM/ST2 Matt Perfekt Sense.
Odpovědět
mám lesk a spokojenost, otřu hadříkem jednou za týden nebo dva. není na tom vidět žádný otisky a nic :-)
Odpovědět
@margot_ka Ráda bych se zeptala na zkušenost s Perfectsense...jak jste spokojená po čase s používáním, úklidem atd? Moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaci01 zatim dobry. Cisti se pekne. Umyvam klasicky namocenou hadrou,pokud je spinavejsi tak vezmu nanohoubicku nebo nejaky pripravek s alkoholem (okenu) Skrabance zadne
Odpovědět
Článek se načítá
Mám měsíc novou v bílém lesku a je úžasná. Dlouho jsem váhala mezi matem a leskem, ale po přečtení mnoha příspěvků jsem vybrala lesk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@margot_ka zdravim,muzu se zeptat,jaky je ten drevodekor? Jinak...vypada krasne. Jak je to s temi tapanci? Porad se dobre sundavaji?
Odpovědět
Profilova fotka
@makymj M8te prosím nějaké fotky? @fandaamarket A kdo vám proím vás udělá ty skříńky od Eggera? To si necháváte dělat truhlářem? A můžu se zeptat, jak velká kuchyň a an kolik vás to v tom perfectsence vyšlo?
Odpovědět
Profilova fotka
@kaci01 Já mohu také Perfekt Sense Matt jen doporučit, úžasný materiál, opravdu na něm nejde nic moc vidět a udržuje se skvěle ;-)
Odpovědět
@qeszi Moc děkuji, půjdeme do něj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacunek2019 Dobrý den. Kuchyň bez spotřebičů vyšla na 105tisíc. Celkem má cca 9metrů. Ano celé nám to dělal truhlář.
Odpovědět
@makymj mohla bych poprosit o fotku prosím? Klidně do zprávy
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
@makymj Dobrý den, nemáte prosím fotku z domečku? Děkuji S.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?