Menu Forum

Bungalov 1379 od Euroline

20. dub 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
eviknufik
Registrovala se 5. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 31 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
eviknufik
Registrovala se 5. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 31 příspěvků. Má 1 přítele.
 Zdravím, je zde někdo, kdo bydlí v bungalovu 1379? Chci se zeptat, jak se v něm bydlí, co by jste změnili dispozičně? Budeme jej kupovat a přemýšlíme, jak tam udělat kuchyň. Můžete když tak poskytnout i nějaké fotky kuchyně pro inspiraci?emoticon Máme několik návrhů, ale každý má své plusy a mínusy.

Díky za odpovědi a případná fota
5. únor ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
bila_vlcice
Registrovala se 9. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 3 příspěvky.
fotoportrét
fotoportrét
bila_vlcice
Registrovala se 9. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 3 příspěvky.
 Dobry den, hledam stejne informace. Zatim hledame nekoho, kdo by nam provedl zmeny v projektu. V jake fazi jste vy? emoticon
9. dub ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eviknufik
fotoportrét
fotoportrét
eviknufik
 Dobrý den, domeček kupujeme již po kolaudaci, jedina dip. změna je ta, že v kuchyni není spíž a ze šatny a tech místnosti uprostřed je udělaná jedna větší technická místnost.. Koupelna je vybudovaná zatím jen jedna, z druhé uděláme prozatimní šatnu. Kucyhn uz máme taky konečně rozhodlou tak pokud to klapne, začátkem června bychom se mohli nastěhovatemoticon
20. dub ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí