Dekor kuchyně Halifax / Hickory

Hezky den, najde se prosím někdo kdo mate halifax a nakonec by jste dali něco jiného? My schválili Halifax ale pořad dumam..:/ mám strach ze bude studeny:/ teď jsem videla Hickory a bozi..nemáte někdo? Už jsme z těch změn hotova 😂 a to jsem si byla jistá ze máme vybráno 🤭🤦🏽‍♀️
Odpovědět
Profilova fotka
Dajte na svoj vnútorný pocit. Bude to na veľa rokov tak si vyberte to čo Vám navodi pocit radosti.
Odpovědět
Zrovna včera jsem schvalila stolaři Hickory 🙂 Moc se mi líbí. Je taková teplejších než Halifax. Přijde mi že se neokouka jak se třeba může stát s halifaxem... Reálne však budeme mít až koncem srpna, tak teď ještě nevím, jak bude vypadat ve velké ploše na kuchyni. Je to těžké. Halifax je teď boom 😄 Halifax nebo něco podobného budeme spíš dávat na podlahu.
Odpovědět
Profilova fotka
@peta315 Dobrý den, nemáte už reálné foto na kuchyni, kde jste použili dezén Hickory? Děkuji
Odpovědět
@katkaf Dobrý den, nakonec jsem rychle změnila na Hamilton 🙂 a jsem spokojená
Odpovědět
Dobrý den já mám halifax a jsem teda moc spokojená, taky jsem se nemohla rozhodnou a pořád jsem to měnila. Máme ho na kuchyni a i na dveřích a vypada to moc dobře. Ale samozřejmě si musíte vybrat co vám se líbí nejvíce, tak přeji pevné nervy v rozhodovani😁🙂
Odpovědět
Dávám foto pro inspiraci🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@peta315 Prosím dala by jste foto? Děkuji
Odpovědět
@katkaf
Odpovědět
@ivcac93 nadherne to mate🤍já nakonec taky nechala Halifax, jen teda já budu mít s bilou. A už se nemůžu dočkat.
Odpovědět
Profilova fotka
@peta315 moc děkuji.
Odpovědět
@peta315 Prosím vás co máte za podlahu? Vypadá opravdu úžasně!
Odpovědět
@gracetheworld Wineo Designline 400 wood XL Comfort Oak Mellow Jsme s ní moc spokojení, je nádherná. Všichni říkají že by se k ní hodil dub Halifax 🙂)
Odpovědět
Článek se načítá
@peta315 Dobrý den, nemáte prosím realné foto kychyně s Hickory?
Odpovědět
Nemáte prosím někdo realné foto kuchyně s Egger Hickory? Moc děkuji
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?