Dřez s baterií Franke

Dobrý den. Zařizujeme kuchyň a potrebuji poradit ohledně dřezu a baterie. Kuchyň nám dělá truhlář, který nám bude kupovat i dřez s baterií. Máme zde na výběr od značky Franke. Vybrali jsme si set i s baterií (není tam sprška) cca 7300. Nebo samostatný dřez 5600 plus baterií se sprškou 7300. Takže dohromady zaplatíme cca 13000. Měl to taky tak někdo? Má cenu investovat do baterie se sprškou? Nebo si koupit jen set 7300 a za pár si dokoupit koncovku na kohoutek, že vám to udělá jakože spršku. Prosím jak to máte vy zařízené? 😔🙂moc děkuji
Odpovědět
Baterie se sprchou je naprosto geniální vynález, který oceňuji každý den. Rozhodně bych šla už do baterie se sprchou. Ta vámi zmiňovaná cena je ale natolik šílená, že bych se podívala sama po nějaké jiné...Alespoň my to tak udělali.
Odpovědět
@verunka989 To bude asi individuální, tchýně spršku má, ale používá sporadicky, na tomto základě jsme ji tedy do domku nebrali. No, za dva roky potřebu nepociťuji. Velké hrnce napustím tak, že baterii vytočím nad odkládací místo, ovoce, zeleninu, maso, umím umýt i pod standardním proudem. Cena, šílená, asi bych vybral jinou spršku, je toho hodně na výběr.
Odpovědět
Profilova fotka
Franke je rolce royce mezi kuchyněmi, jestli to rozpočet dovolí, tak do nich
Odpovědět
Dřez chci asi také franke, ale za baterii ty peníze ochotná dát nejsem, takže sem si vybrala se sprškou od novaservisu.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Ahoj, není to zbytečně drahé? Já chápu, že chce člověk kvalitu ale není to přeci jenom přehnané? Když se člověk jde podívat někam do showroomu tak určitě najde něco stejně pěkného a za menší peníze. Ale jako nebudu odrazovat 🙂 Já si vybrala vodovodní baterii https://www.livli.cz/kategorie/vodovo... na internetu a jsem spokojená.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?