Dub halifax nebo dub nebraska

Zobraz úvodní příspěvek
Dobrý den , chtěla bych vás poprosit jestli byste mi poslali fotky vašich pracovních desek dub halifax a nebo dub nebraska. Trochu jsme si nerozuměli s truhlářem a místo dub nebrasky koupil halifax . Mám strach jak to bude vypadat ? Moc díky za jakoukoliv zpětnou vazbu ;-)
Odpovědět
1
2
@petta33 ahoj jj v luzu ale co je to přesně za materiál neví. Ale bylo to nějaké železo tomu nerozumím😀 a cena myslím cca 2500 černé
Odpovědět
Profilova fotka
@kocanda123 super, děkuji!
Odpovědět
@davex Parada, diky za info!
Odpovědět
@petta33 Dobrý den, koupila jste si nakonec kovové nohy v xxxlutz? Taky o nich uvažuju, tak jsem se chtěla zeptat, jak jste s nimi spokojená?
Odpovědět
Profilova fotka
@zbranda zatím ještě ne, stůl teprve plánujeme a ještě jsme se nedostali k realizaci
Odpovědět
@petta33 Já jsem nohy dnes objednala, ale nemile mě překvapila doba bodání, která je tři měsíce.
Odpovědět
Profilova fotka
@zbranda ty jo, to je docela dlouho.. Tak až přijdou a jestli si vzpomenete, tak prosím, napište, jak jste s nimi spokojená.. ;-) díky moc
Odpovědět
@petta33 OK, dám vědět.
Odpovědět
@davex Dobrý den, nádhera, nemáte prosím fotku i s kuchyní? Díky
Odpovědět
@soptinda Tady je to 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
@davex Dobrý den, stůl i lavice je perfektní, přesně tohle sháním ke kuchyňské lince, aby to sedlo 👍🏼😊 mohla bych poprosit o info o ceně a výrobě, zda by bylo možno? Děkuji 😊
Odpovědět
@davex Dobrý den, prosím Vás kde jste koupil desku na jídelní stůl (dekor halifax přírodní) a kolik Vás stála? Děkuji moc!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@zbranda Dobrý den, chci se zeptat, jak jste spokojená s kovovými nohami z Lutzu? Já jsem je teď objednala a dodací lhůta 2 týdny.. děkuji :-)
Odpovědět
@puhelin Dobrý večer, spárovka na Vašem stole je odkud a přesně jaká, jinak zvládá i vylití hrnku s vodou, resp. údržba je ok?
Odpovědět
@betelges Dobry den. Kupovali jsme presne tuto https://www.translignum.cz/eshop/spar... tloustka 4 cm. Na ni je ve dvou vrstvach vosk Osmo, budeme ho na jare po dvou letech opakovat. A udrzuje se to skvele, dvema malym detem odolava statecne.
Odpovědět
@puhelin děkuji 🙂 vypadá to dobře.
Odpovědět
@andik.cz Dobrý deň, veľmi sa mi páči vaša kuchyňa a podlaha k tomu. Aj my sme si dali vyrobiť kuchyňu dub nebraska, vedeli by ste mi povedať názov podlahy. Ďakujem krásne.
Odpovědět
Profilova fotka
@juliettka1 děkuji. Je to dlažba Marazzi treverkhome larice.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
@andik.cz Dobrý večer, viem že vás príspevok je staršieho dáta ale vedeli by ste povedať aký máte dekor podlahy? Dakujem
Odpovědět
Profilova fotka
@eva_kubalosova je to hned o příspěvek nad vámi...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
@andik.cz dobrý den. Do kuchyně mám také vybranou Nebrasku, ale nenacházím v tomto odstínu doplňky (např.konferenční stolek, atd...) Můžete mi prosím poradit, kde jste vše nakoupili (pokud to tedy nemáte od stolaře)? Případně podobný odstín k Nebrasce? Děkuji🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela_ernstova dobrý den, my si vše nechali vyrobit na míru od stolaře. Parapety, stolky, stůl, obyvakové skříňky, police, vestavěné skříně do zádveří... chtěli jsme vše ve stejném dekoru Nebrasky.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
@andik.cz prosim co mate za dekor dreva? Dekuji
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?