Dvirka Trachea

14. srp 20194

Jakou mate zkusenost s touto znackou dvirek?

  • Jen tu nejlepsi. Skvělá kvalita , umí i potisk na dvířka. Za mě muzu doporučit. Mám od nich už pět let v bytě a do domu budu mít zase od nich. Asi největší výběr u nás vůbec a hlavně umožňují asi největší výběr různých druhu uchytek neboli možností jak dvířka otvírat.

  • @brundibara7  aha, dobře. já jsem si říkala, že bych chtěla kuchyn v matu, ale trochu se děsím údržby,pak jsem četla o perfectsenseMatt od Eggera a nějak se té myšlenky nechci vzdát.

    A máte nějakou fotku? Na vašem profilu jsem tu z bytu nenašla.

  • @kacunek2019  já si profil uzamkla, ale na stránkách trachey je spousta fotek z realizací pokud vím. Já mám vysoký lesk hliník s potiskem overface , což si vyberete buď svůj vlastní, nebo jejich. Já mám přes celou linku notovou osnovu a noty. Symfonie v kuchyni 😉. Akrylic . Jsem moc spokojena s 3d hranami dvířek . Nedá se to ke všem dvirkum , ale doporučuji . V podstatě nesmrtelné . Dělali tam myslím i testy, ze dvířka nechávali stát ve vode. Jako test. Ale to byli myslím právě ty s tím 3D hranením. Asi se to dá dohledat někde na netu. Já si dokonce dvířka objednavala přímo od nich, ne přes zprostředkovatele a bylo to i výrazně levnější oproti tomu, co mi za cenu nabídl místní prodejce, který pro ně prodává . Nevím ale, jestli to tak stále jde. Já se proste domluvila s truhlář, který mi udělal korpusy a dvířka jsme přes nej objednaly přímo od Teachey včetně toho potisku. Teď to tak u nové linky chci udělat také .

  • Trachea dvirka na kuchyni jsme meli 6 let na byte a ted jsme dali uplne stejne do baraku, bily mat dekor kozenka, je to s takovou trochu strukturou a dobre se to uklizi. Za me spokojenost

Přidej příspěvek

    Nenašli jste co jste hledali?