Hodně široké šuplíky (100 cm +) v kuchyňské lince

Prosím o vaše zkušenosti s hodně širokými šuplíky (100 cm a více) v kuchyňské lince. Zajímalo by mne, jaká je s nimi manipulace, když jsou plně naložené. Zvažuji šuplíky široké 110 cm pod varnou desku. Ve spodním (vysokém) šuplíku potřebuji umístit hrnce a robot, nechci proto dělit skříňku na 2 x 55 cm. Úzké výsuvy po jedné / obou stranách také nechci, mám je už v jiných částech linky a neměla bych do nich co dát. Počítám samozřejmě s kvalitním kováním (Blum). Zvažuji, jestli by k snazšímu ovládání nejtěžšího, spodního šuplíku případně nepomohl servopohon. Jaké jsou vaše zkušenosti s takto širokými šuplíky? Děkuji.
Odpovědět
110cm je uz fakt moc. Podla mna pohodlna sirka je max 80 cm. Do 110cm by som rozhodne nesiel.
Odpovědět
Zdravím, šuplíky do 120 jsou většinou v pohodě. Pokud se používá správně kování jako například blum či hettich tak nemusíte mít strach. Osobně mám šuplíky 102 a tam je to stejné jak u 60. Nebyl bych se toho. 🙂
Odpovědět
Mám 100, hettich, 3/4 výsuv, totalne nalozene hrnci. A je to uplne v pohode. Manipulaci zvlada i dcera (5 let), nic se neviklá. Do te 120 bych klidne šla také.
Odpovědět
Máme dokonce 130 cm - spešl kování, když je to hodně naložené tak to chce nebrat úplně na kraji, protože se to pak kříží, ale jinak je to v pohodě. Akorát pak myslet na to, že pracovní deska s vyřezaným otvorem pro varnou desku se může prohýbat.
Odpovědět
Profilova fotka
Máme 100cm pod varnou deskou na hrnce, Blum se zvýšenou nosností. Plné jsou hodně a manipulace naprosto v pohodě, jezdí lehounce a za tu šířku jsem fakt ráda. Rozhodně se do jednoho širokého vejde víc, než do dvou menších, takže se ti nedivím, že je nechceš rozpůlit.
Odpovědět
Mela jsem 120 cm a bylo to naprpsto v pohode. Veslo se tam strasne moc veci, urcite to bylo praktictejsi nez dve 60 vedle sebe. Meli jsme kovani blum nebo hettich, uz presne nevim a kuchyn jsem pouzivala 10 let a kovani bylo naprosto v pohode.
Odpovědět
Nechci zakládat novou diskuzi,máte někdo skříňky duo výklopné viz.foto,jste spokojené?Otvírá se najednou i ta horní,to se mi zdá nepraktické.
Odpovědět
@verolka Máme a naopak se mi to zdá praktické.
Odpovědět
@martin_s mohu poprosit o foto vnitřku,zajímá mě systém,jak jsou dvířka spojená.děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
My mame v cele kuchyni 100cm a jsem s tim naprosto spokojena..za me je to i hezci. Po technicke strance tomi nerozumim, ale prosblem s nimi nemam.
Odpovědět
@martin_s
Odpovědět
@martin_s děkuji moc
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mě teda u širokých šuplíků nevyhovovalo hlavně to, že když jsme s manželem něco připravovali tak kvůli každému vytáhnutí lžičky, vařečky, hrnce jsme oba museli odstupovat od linky aby si tam ten druhý mohl vlézt, taktéž to nešlo tak rychle, než se ten větší šuplík otevřel a zavřel. A to jsme snad měli jen 80tky. 🙂 Ale to asi záleží i jak jste zvyklí v kuchyni fungovat.
Odpovědět
@verolka Je to perfektní, určitě si dej ty duo výklopné 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?