Ikea - kuchyňský poradce

Přicházím s dotazem. Využil jste někdo v Ikee ty jejich "kuchyňské poradce", co by měli poradit s rozložením kuchyně? Doma jsme si sice v jejich plánovači kuchyni nějak namalovali, snad stokrát předělávali, ale nemyslím si, že je to úplně ono. Úplně nevíme jak z toho ven a rozhodnout musíme už velmi brzy. Tak nás napadlo využít té jejich služby. Má to smysl? Jsou šikovní a nebo je to zbytečné a moc neporadí? Děkuji.
Odpovědět
Ja mam ted cerstvou zkusenost a muzu doporucit. Poradili,pomohli a zamereni kuchyne u nas 3.7.
Odpovědět
@sonaxoxo Dobrý den, mohu se zeptat zda budete mít kuchyň v bytě či domě? Taky o ni uvažuji, ale pořád váhám jestli Ikea nebo truhlář. A na toho poradce v Ikea jste čekali nebo objednali za těch tisíc korun? Zajímá mne, zda jsou tam ještě velké fronty 😁 Děkuji 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, myslím, že záleží, na koho konkrétně narazíte. Objednávala jsem kuchyň do práce a paní jen zakreslovala, co jsem diktovala (Praha Zličín), žádná (ale naprosto žádná!!!!) vlastní invence. Protože montáž nám nabídli až za 1,5 měsíce, tak jsem objednala jinde a tam teda pán poradil, domyslel, vychytal. Ale tato služba stála 1000, které potom odečetli z objednávky, takže ok. My půjdeme do Nolte, takže nic. Kdybych musela do Ikei, tak si tam raději počkám a vyhlídnu někoho příčetného.
Odpovědět
@berry1985 dobry den,kuchyn budeme mit v dome. No jestli truhlare nebo Ikea,ja vybrala Ikeu z duvodu cekaci doby,financi a kvality. Nam sam truhlar rekl,ze tu kuchyn co chceme,je dobra kvalita. 18 mm MDF desky jsou o.k. mam doma z toho nabytek a neposkoditelny.My na poradce necekali,prijeli jsme do Ikei,sli si hned objednat navrh na kuchyn,vetsinou hned nebo za chvili vam zavolaji a sli jsme na radu a to tam bylo dost lidi.Maji celkem hodne poradcu. Takze velke fronty jsem nezazila.. 😬
Odpovědět
@sonaxoxo Dobrý den, moc děkuji za odpověď 😊 už mám sice vybraného truhláře, ale zkusím ještě taky tu Ikeu a uvidíme na jakou se dostane částku 😊
Odpovědět
@berry1985 nemate zac. 🙂 preji vam,at se vam dari pri vyberu. 🙂 uz mame od nich kuchyn doma a spokojenost.Musim rict,ze montaz maji teda opravdu drahou (u nas 25 tis.),ale nastesti jsme od nich montaz nechteli a znamy truhlar nam kuchyn smontoval za 4000 kc! 🙂 Takze I na tom se da usetrit. 😉
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?