Jaké máte obklady na kuchyňské lince?

Ahoj, stále nemám nápad ani inspiraci, jaké obkladačky si dát do kuchyně mezi spodní a horní skříňky..nemáte někdo třeba foto mozaiky, či třeba cihliček, nebo jiných obkladů, abych se chytila? :-) děkujuu 8-)
Odpovědět
@pajavokr
Odpovědět
Profilova fotka
A jaká je kuchyně, jaká podlaha, jaký styl...? My máme třeba betonovou stěrku, je fajn na údržbu, potom je super sklo a pokud obklad, volila bych velkoformátový, aby měl co nejméně spár - čistit spáry v kuchyni, to bych nechtěla ;-)
Odpovědět
https://cdn.4nets.sk/48045736_720.jpg my máme tento obklad a velká spokojenost :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
@bigbig Moc hezké, jaký je to prosím obklad?
Odpovědět
Profilova fotka
@qeszi když se zvolí vhodná spárovačka, tak žádné čištění v podstatě není třeba
Odpovědět
Profilova fotka
Máme zrcadlo a i po 13 letech si to neumím vynachválit
Odpovědět
Profilova fotka
@esmeralda2 úplně se mi vybavila hláška z Marečku, podejte mi pero "Maminko, proč pořád leštíš ta zrcadla? Aby ses dobře viděl, jakej seš mladík!!!" 😁 Ne teď vážně, jak často to leštíte? Já si to vůbec neumím představit za linkou, kam pořád něco prská, nejlépe i mastného. To máte i za sporákem?
Odpovědět
@dannu Děkuji. Je to obklad kupovaný ve francouzském hobbymarketu, ale podobný jsem tady viděla v jednom albu a bylo to myslím Siko.
Odpovědět
@ptjj Souhlas. S čištěním spár není vůbec žádný problém.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj za sporákem jsou obkladačky, pár fotek mám ve starším albu. Zrcadlo stačí sem-tam otřít švédskou utěrkou, údržba je mnohem jednodušší, než tam, kde jsou spáry. A navíc to výrazně prosvětlí a opticky zvětší prostor
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?