Klasicka dvirka nebo vyklopy

Hezky den, nechal si nekdo do nove kuchyne delat nahore klasicka dvirka nebo mate vsichni vyklopy? Byla jsem rozhodnuta pro vyklopy, ale rikam si, ze me bude otravovat po detech ty vyklopy porad zavirat...Nez vyrostou,aby vyklop zavrely samy, bude prece jen nejaky patek trvat....
Odpovědět
Mám klasická dvířka, jen tiché dovírání. Jsem prcek a na výklopy bych špatně dosáhla + je to o hooodně levnější. Ale musím je pořád zavírat po chlapovi, je líný udělat pohyb navíc. Ve staré pronajaté kuchyni nám ty výklopy padaly dolů samy, musely se držet otevřené.
Odpovědět
Rozhodoval jsem se také, dal jsem výklopy a dal bych je znovu. Když si to dobře nastavíš, zastaví se to tam, kde to pustíš. Takže i děti se to budou umět naučit. Případně se jim dají hrníčky, sklínky do nějaké skříňky nebo šuplíku níže. Hlavně mám 3 horní skříňky vedle sebe, když vytahuji myčku, jsou všechny otevřené, tedy nevadí žádné dvířka.
Odpovědět
Rozhodne dvirka, klasika, co se nikdy neomrzi. Vyklopy se mi nelibi a pri mych 160 cm se asi pro me na miru nenesezenou. 🙂
Odpovědět
Máme klasická dvířka ,vyklopy se nám nelíbí.
Odpovědět
Profilova fotka
V květnu nám budou dělat kuchyň a taky máme klasická dvířka. Taky jsem malá. Teď máme 2 vyklopy nad sebou a na ten horní vždycky musím na špičky.
Odpovědět
Profilova fotka
Na stávající kuchyň si budu nechat dělat "nástavbu", aby byla až do stropu. A budou to klasická dvířka, tiché dovírání a tip-on.
Odpovědět
Já jsem vysoká a přesto mám "běžné" dvířka a s tichým dovíráním. Výklopy se mi nelíbí a není to praktické (měla jsem to 3 roky v pronajatém domě) a v životě bych to už nikdy nechtěla, jako x dalších rádoby vymožeností, co se nám snaží nacpat, že je super a kdo to nemá, je úplně out.
Odpovědět
@blondynka400 V čem to není praktické? Já měl za to, že se bavíme o dvojitém výklopu, nebo ne? Jestli se jedná o výklop jedné skříňky, tak tam asi dvířka.
Odpovědět
@t_makovice Smysl výklopů je hlavně ten, že můžete mít hodně širokou skříňku otevíranou najednou. U normálního otvírání by se vám to špatně otvíralo, musela byste udělat krok dozadu, abyste si nedala do nosu. Takže výklopy u skříněk na šířku, klasika na výšku. K širokým šuplíkům víc ladí ty horní skříňy naširoko, tak se dělají teď více výklopy.
Odpovědět
existují i elektrické výklopy, které se stisknutím skříňky otevřou a tlačítkem zase zavřou. Tím jak je to ovládání níž a nemusíte sahat až nahoru, tak je to celkem pohodlné
Odpovědět
Záleží na koncepci kuchyně, každé provedení má své. Klasické otevíraní má výhodu v ceně je levnější a pokud budete chtít vrchní skříňky například 1300mm což je možné i když nevím proč tak to jde a i když je člověk prcek tak to vždy zavře. U výklopu jako výhodu popíši situaci doma, kdy mám výklopné skříňky každou š1050mm vedle sebe . Všechny otevřu a vyskládám myčku. (tohle je super) Nebo pokud vaří dva tak vám určitých situacích dvířka nezavazí. U výklopů od blumu jde dokoupit omezovač na otevíraní kdy se dvířka tolik neotevřou. Ale i tak je děti nezavřou.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?