Kuchyn bez digestoře

Profilova fotka
Dobrý den , Plánuji kuchyn a ve prostred budeme mít ostrůvek a na něm chci varnou desku. Je to problém když nechci digestoř? Máte to takdy někdo tak? Díky za odpovědi.
Odpovědět
@kikhulka Ráda a často vaříš? Kam teda chceš odvádět, páru/vlhkost, pachy, mastnotu? A do moderních recirkulačních digestoří musíš cca 6měsícú cpát uhl. filtr za +-500,- a k tomu ještě neodvádí vlhkost, takže pokud máte "menší" obývák s prosklenými plochy, tak ta voda se vysráží tam. A pokud ji budeš mít jen na okrasu a k večeři tatranky, tak asi OK 🙂
Odpovědět
@kikhulka pokud plánujete kuchyň spojenou s obývákem (a nemáte rekuperaci) tak bych neradila do toho jít. Zkuste si doma vařit nyní s vypnutou digestoří - pak na chvíli odejít z pokoje a vrátit se a ucítíte všechny ty pachy (klidně si dejte jen vařit vodu na 15 min a podívejte se co se stane s tou párou bez odtahu - aby jste pak nebyla nemile překvapena, tím co dokáže zvýšená vlhkost a mastný prach - stačí se podívat do již existující digestoře a jednou za čas ji vymýt jak to vypadá, tohle jen tak nezmizí, prostě se to usadí jinde po pokoji). Za mě je velký rozdíl s či bez. Máte taky možnost digestoře s filtrem, ale jak bylo řečeno výše - výměna filtru něco stojí (ale vypadá to dobře 😉 ).
Odpovědět
Jak bylo řečeno pokud neplánujete vařit tak klidně bez. Pokud čas od času něco ukuchtite tak stačí s filtrem. Ale pokud vaříte denně atd. Tak jedině odtah ven.
Odpovědět
@edison101 recirkulační digestoř má do ideálu daleko, ale že je k ničemu, nebo s ní nejde vařit denně bych se opravdu neodvážil říkat. Stačí mít dobře navrženou a udělanou VZT s rekuperací. Pokud bych si měl vybrat, zda se vrátit k odtahu ven a mít doma průvan ledovýho vzduchu, tak je volba jasná. Ale jsou takoví borci, co přívod vzduchu neřeší a jen pustí ten odtah. Nicméně bez digestoře si to představit neumím. Na běžné vaření (tekutiny) na indukci, často asi digestoř nepouštíme, ale když je páry moc, tak se to hodí. Máme vestavnou a pára by se srážela na skříňkách. Ale zásadnější jsou mastné páry, které je NUTNÉ někde zachytit a odfiltrovat. Raději tak vyměním filtr, než bych měl zničené vše okolo.
Odpovědět
@kikhulka My v roubence nemame digestor a zadny problem nepozuruji.
Odpovědět
Varim denne alespon jednou, digestor mam a nezapinam ji. Radeji si otevru okno, jsme na vsi a vzduch je tu cisty. Jen me stve, ze jsem slozite kvuli odtahu z digestore vymyslela dispozici bytu (pudni vestavba). Kdybych tusila, ze digestor nebudu vyuzivat, mela bych krasnou kuchyn s ostruvkem v jine casti bytu, s hezcim vyhledem, proste jinak... Jestli bude nekdy nejake priste, digestor urcite nedame.
Odpovědět
@puhelin já tomu rozumím, ale podle mého názoru to není dobře. I když nebudu smažit řízky nebo květák, tak budu určitě dělat guláše, jatýrka, maso na šťávě, směs na špagety, nebo třeba jen zeleninu na trošce olivového oleji. Vše toto milujeme. Když pominu vůni z cibulky, kterou také milujeme, tak jde o ty mastné páry. Nosím brýle a pokaždé když něco takového dělám, tak si musím jít ty brýle vyčistit. ten aerosol vidět není, ale usazuje se. Přátelé dělejte si varnou zónu bez digestoře, varné zóny na ostrůvku, s pěkným výhledem klidně. Ale ty mastné páry existují. Jako vzduch, nebo slunce.
Odpovědět
Profilova fotka
@da68ni já se teď rozhodují do srubu právě, odtah nepůjde tak jedině s filtry,ale nějakou výkonou když už. A co skříňky kuchyňsky ?
Odpovědět
@honzik75 Vidim je na lince, samozrejme. Ale to se da utrit. Vune nam nevadi, to k tomu proste patri. Ale my asi nejsme narocni, nevadi mi ani susicka v kuchyni (te taky oteviram okno).
Odpovědět
@honzik75 hodně záleží jakou kuchyni člověk vaří. my děláme hodně omáček, šťáv a vývarů. A taky vyrábím salámy, tlačenky atd všechno v kuchyni, bez odtahu ven bych si to nedovedl představit. Kdo dělá jednoduchá rychlá jídla tak i s filtrem by stačilo ikdyž dávat X kč co pár měsíců by se mi nechtělo. a má dobrou ventilaci na odtah par. A ano je potřeba u používání uvažovat my nemáme ventilaci takže pořád mám okna na mikro když nejsou mrazy. Je vidět ta síla odtahu když zavřu okna a mám zatopeno v krbu tak mi okamžitě začne čoudit dovnitř jak tlak poklesne.
Odpovědět
Profilova fotka
Máme to úplně stejně. Rekuperaci nemáme. Digestoř nám nechybí 😉
Odpovědět
@qeszi točíme se v kruhu 🙂 To, že Vám nechybí digestoř nemá absolutně nic společného s tím, že při vaření do vzduchu unikají aromatické aerosoly a mastné páry. Jak by řekl klasik: Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co s tím můžeme udělat...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pokud máš vzduchotechniku rozumně udělanou, která zabraňuje páře u stropu jít do obývací části, tak bych do toho šel (bez vzduchotechniky bych bral odtah ven). Při vaření pouštíme občas vzduchotechniku na plno přes tlačítko u kuchyňské linky a plně vyhovuje. Do odtahů jsem nainstaloval filtry UPF 125, a ani při výměně co půl roku se mi nezdají špinavé (mám 1x kuchyň + 2x černá kuchyň).
Odpovědět
Zrovna řeším stejný problém..vývod digestoře původně plánován SDK podhledem nad kuchyní ke komínu, kudy bude vyveden na střechu. Jenže jsem zjistila, že podhled stísňuje prostor a nevím, jestli ho chci..v celé ploše škoda dělat, byl plán strop 2,7m, aby to bylo vzdušnější. Máte někdo prosím foto, jak se vyvede odvětrání na fasádu? Co tam může napáchat za škodu? Také zvažuji, jestli jí vůbec dávat, v bytě jsem jí používala více na svícení, ruší mě hlučnost. Ještě dotaz..dá se i u vestavné digestoře vést odtah přes podlahu nebo se dělá jen u varných desek s digestoří?
Odpovědět
Profilova fotka
BORA...........
Odpovědět
@jowana v domě máme více bytových jednotek(3), všechny vývod na fasádu, po osmi letech kolem těch vývodů odpadává omítka (zvenku). Zvýšená vlhkost a asi hlavně vybrace (jsou tam klapky, které se i ve větru nadzvedavají, takže i hlučnost v bytě). Určitě to jde ale udělat lépe.
Odpovědět
@jowana * vibrace. Tedy dodávám, že v domě určitě ne 😉.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?