Kuchyň bez horních skříněk - ochrana zdi za sporák

Budeme mít kuchyň jako na obrázku, bez horních skříněk, varna deska 30 cm od zdi. Prosím kdo máte podobně, jak máte řešenou ochranu zdi především za sporákem?
Odpovědět
Profilova fotka
budeme to mat podobne, dlho sme rozmyšľali, ako čo dať na stenu a nakoniec sme sa rozhodli pre vodeodolnu stierku, ma ju aj kamarat a veľmi su ju pochvaľuje
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, my budeme mať tiež varnu dosku u steny bez horných skriniek, ja tam plánujem dat nástenný panel zo skla z IKEA, volá sa to tam LYSEKIL tak mrkni. Skúsenosť ešte nemám, len staviame ale príde mi to ok
Odpovědět
Máme plně otěruodolný tónovatelný nátěr, Hornbach. Údržba vynikající.
Odpovědět
Profilova fotka
dala bych tam sklo :-)
Odpovědět
Máme obyčejné bílé sklo kolem celé kuchyňské linky, tedy i za sporákem. Stolař nám říkal, že pokud nemáme plyn tak vydrží. Máme třetím rokem a bez problému. Údržba super (ve srovnání s laminátem nebo obklady).
Odpovědět
Myslíte že bude stačit jen za indukci? Chtěla jsem sklo jen za indukci ale mám strach jak bude vypadat ta zeď vedle indukce
Odpovědět
@sasynkamil nemáte prosím fotku?
Odpovědět
@norikakaa plně oteruodolny nátěr nebo email sem také chtěla ale bylo mi řečeno že mastnotu z toho stejně neodstraním
Odpovědět
Jde odstranit naprosto lehounce.Absolutně.Po mastnotě ani památky, je to naprosto ,,blbuvzdorné". Jen my máme keramickou barvu Hornbach, zalakovanou. Není to email. Hornbach, 20 M2 za 2000,-, svépomocí.
Odpovědět
@doubkovaadriana přikládám foto - obyčejné bílé sklo za kuchyňskou linkou
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?