Kuchyně

Ahojky lidičky, dnes jsme dostali návrh kuchyně a manžel je velmi zklamaný. Představoval si, že bude v domě větší kuchyň. Problém je v té příčce, kterou já prostě chci, aby mi tam každý "nečuměl". Nemáte prosím nápad, jak tu kuchyň udělat vzdušnější, opricky větší? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Třeba poradi @verunky
Odpovědět
@zuzn jaké máte rozměry?
Odpovědět
Vůbec se mu nedivím, kuchyň je hrozná😉
Odpovědět
Určitě udělat vzdušnější, příčku bych nechtěla
Odpovědět
@michaelabinasova prostor mezi skříňkama je 1,25m. @tinabla to jste mi ale moc nepomohla. Já psala, že příčka v kuchyni je jediná moje podmínka, aby mi do ni návštěvy neviděly. Souhlasím s tím, že ji chci taky vzdušnější, ale jak? Nic mě nenapadá.
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzn Co mě asi jako první napadá, je udělat skříňky jen po jedné straně, horní přidat i nad okno, které bych snížila až k prac. desce, tím získáte ztracený úložný prostor. Jinak nechápu, co myslíte tou příčkou, aby vám tam návštěva nekoukala, z obrázku nic takového nevidím 😄
Odpovědět
@ladypet děkuji za názor. Příčka je to zelené a to žluté znamená, že už tam nic není. Je tam obyvák a krb. Asi jim ta příčka nešla zakreslit líp.
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzn Děkuji za vysvětlení, už je mi to jasné 🙂 A co dát sestavu , kde je - trouba, mikrovlnka, lednice - po straně, jak máte okno a do příčky zabudovat třeba vestavěnou skříň na potraviny? Podobně to mám řešené já, když tak koukněte do alba 🙂
Odpovědět
A co místo příčky udělat vysoký bar?
Odpovědět
Profilova fotka
můžu poprosit o půdorys?
Odpovědět
Profilova fotka
jak píše veronikar21 mám kuchyň do L s ostrůvkem a aby nebylo vidět do celé kuchyně z obýváku tak před ostrůvkem mám příčku vysokou 125 cm což bude asi 35 cm nad skříňkami v ostrůvku 😉
Odpovědět
Děkuji vám všem za pomoc. Jdu zkusit nakreslit kuchyň do L 😉 @verunky přikládám půdorys obyváku s kuchyní.
Odpovědět
Článek se načítá
@zuzn Ty policky otevrene na kraji ti navrhnul nekdo nebo to tak chces?
Odpovědět
@alipo původně jsem si je vymyslela sama a chtěla je. Jak jsem je viděla na tom návrhu, tak se mi nelíbí a jdou pryč.
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzn Příčku jsem zkratila o 40cm
Odpovědět
Souhlasim s ostatnimi kteri doporucuji misto pricky ostruvek s barem..zabrani to vyhledu do kuchyne a ty tak budes soucasti deje v obyvaku..navic to kuchyni provzdusni..ted to pusobi dost stisnene..
Odpovědět
My mame teda navrh dost podobny, ale asi trosku vice mista pro kuchyni (3x3m) a nemame pricku ale zed, takze ja se musim smirit s tim, ze mam ostruvek do jidelny a ne do obyvaku..foto pro inspiraci
Odpovědět
@michaelabinasova nádherný👏
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
@verunky Hezčí než ten první návrh díky lepšímu uspořádání horních skříněk 👍 návrh pod se mi moc nelíbí. Stále jsem ale zastancem ostrůvku a odděláním příčky 😉
Odpovědět
@michaelabinasova příčka se oddělávat nebude :-D Byla to moje podmínka, že nechci otevřenou kuchyň. Kdyby to bylo na mě, oddělila bych ji uplně. Každopádně vaše kuchyně je krásná. Škoda, že jsme tu naši trochu neprotáhli. I tak všem moc děkuji za názory a nápady a nejvíc @verunky Ať se vám všem dobře staví, renovuje, zabydluje a zkrášluje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelabinasova to ja taky ale pracuju s tim co je :-) (pricka musi zustat)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Montujeme nyní IKEA kuchyň, ale mám obavu, že je na mě vysoká. Nejdříve jsem si říkala, že to bude lepší, ale začínám mít obavy, že ti bude až dost. Mám ,164 cm s kuchyně vychází i d deskou 193 cm. Màte někdo zkušenost? Přemýšlím jestli by šli nožky uřezat cca o 3 cm ale co myčka? Jde to u ní také?
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@michal_cemper Zkuste tu reklamu priste min okate. Tady vam ji smazou. https://www.linkedin.com/in/michal-ce...
Odpovědět
@puhelin ono je tady více takových "diskutérů", vždy poradí ve starém tématu a "pro jistotu" hodí odkaz.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?