Kuchyně Hanák. Máte představu o cenách?

Mate prosim nekdo predstavu o cenach? Mate nekdo....kvalitni asi jsou ale v pomeru k cene? Dekuji
Odpovědět
Me u Hanáka nacenili kuchyň co mám vizualizaci ve fotoblogu na 160tis + spotřebiče. Osobně me moc nenadchli, když jsem si u nich vybírala neměli odstín pracovní desky co jsem si představovala, musela bych volit kompromis a i materiál dvířek asi nic moc- levnější varianty měli vzorky poškrábané tak to na mě nepůsobilo moc kvalitne. V jinem studiu mi nacenili na 140 a i materiály mi prisli lepší, nakonec ale bude od truhláře za 80
Odpovědět
Měla jsem na ně od známých dobré recenze,ale u nás jednání hrůza . Jedno studio kde nám měli poslat návrh tak do dnešního dne není .Druhé studio Hanák mělo od nás jasné požadavky a ve finále si vše pan ze studia udelal dle sebe a jen proto ,že mají dané jaké skříňky mohou vyrobit .Navíc mi nechtěl navrhnout ještě jednu radu vrchních skříněk jen proto že jsem mala a nedosáhla bych tak ,stejně jako mi sam určil výšku kuchyně atd no takže co schůzka tak zklamání a neustále vynucování jeho návrhu.Cena byla bez pracovní desky a spotřebičů cca 190tis ale bereme nakonec jinde kde byl úplně jiný profesionální přístup. Snad narazíte na schopnějšího člověka .
Odpovědět
@mitoma dekuji. Me zaujaly jejich nabrhy...delat necham asi u truhlare ale tak jsem si tikala ze kdyz ny ty ceny nebyly premrstene zasla bych se alespon poptat....tak tam asi ani nepujdu stejne bych musela do nejblizsiho studia 50km. Odkud tedy mate nakonec kuchyn jestli muzu vedet. @kattyd tak 80 a 160 je rozdil. A navrh vam delali tam ci jste uz s navrhem prisla?
Odpovědět
@cassis1 navrh nam delala firma co nam stavi dum, poptavala jsem uz to konkretni. Udelali mi ale i svou vizualizaci kde dali jejich barvy a materialy. To mi pak dali vytistene i s cenovou nabidkou
Odpovědět
@cassis1 Hanák stejně nedá ani nepošle návrh. Budeme mít od Katalpy. Sice dražší ale kvalita je znát už ve studiu. Jinak ani truhlář nebyl levnější v našem případě teda .
Odpovědět
@mitoma Pardon jen se přidám s dotazem na Katalpu - dražší než Hanák nebo dražší, než jste chtěli? My teď o nich právě taky uvažujem, resp.čekáme na návrh. Moc děkuju.
Odpovědět
@tlomb když si teď vybavuji Hanáka tak ten nám nenacenil druhou řadu skříněk a neudělal hluboký ostrůvek tak cenove budou asi stejně s Katalpou .Nam nešlo ani o cenu,ale o kvalitu .
Odpovědět
Rozumím, děkuju. Akorát jsem právě Hanáka považovala za dost drahého, až neúměrně kvalitě a Katalpa jsem myslela, že by měla být levnější. Tak uvidíme.
Odpovědět
@tlomb vždy záleží na použitých materiálech a povrchu. My máme z těch dražších.
Odpovědět
@mitoma Katalpu neznam,slysim prvne mrknu. Dekuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Profilova fotka
@kattyd Hanák je opravdu kvalitní má nějak 7x lakované skříňky, mám kuchyň od nich 8 mým rokem a stále jako nová, bez nějakého problému, škrábance, určitě je třeba narazit na dobrého prodejce a pak to jde samo 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Hanák - nábytek je předražený, asi o 30% vyšší ceny než konkurence. Mají kvalitní materiály, ale pak vám technici nemají problém namontovat poškozené díly, nedokončit místa, které si myslí že nejsou na očích a nebo vám dodat nefunkčné spotřebiče, které pak 1-2 měsíce reklamujete. A tohle je jen špička ledovce. R
Odpovědět
Článek se načítá
No, nám v Hanáku nacenili kuchyň na 440tisíc v matném laku a bez spotřebičů. Po změně na laminátová dvířka jsme se dostali na 330tisíc. Návrh Vám do ruky nedají, musíte si ho zaplatit (pokud nepodepíšete smlouvu). U návrhu spotřebičů z Vás dělají blbce, aby jste si to pořídili od nich. Srovnávají tam katalogovou cenu s DPH s akční cenou bez DPH. Třeba myčka Elektrolux nám udávali katalogová cena 15871Kč, akční cena bez DPH 11149Kč (tj 12821 Kč s 15% dph) a na Alze je 10490Kč s DPH. Samozřejmostí poplatek za zapojení a zabudování vlastních spotřebičů, za zapojení indukční desky, dřezu a myčky (i pokud je máte od nich). Zkoušeli jsme IKEA plánovač, víceméně to stejné za 160-170tisíc bez práce, jen dekory nám neseděli. Nakonec jsme skončili u truhláře na 200tisících s totožnou kuchyní v laku jako nám navrhoval Hanák (ta za 440k). A měli větší výběr dekorů, laků, úchytů a udělají vám co chcete. A termín dokončení je o měsíc dřív než nám dával Hanák a to jsme k truhláři šli o měsíc později.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?