Kuchyně iMebles z Kudowa Zdroj. Máte zkušenost?

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj lidičky, potřebuju poradit : uz dva roky řešíme kuchyňskou linku a pořád na ní nějak nejsou peníze ;-( svitla nám naděje na kuchyň vyrobenou v Polsku cena o víc jak půlku levnější než u nás, ale ne zase tak levna, abychom v případě, že to bude odfušované si za pár let mohli pořizovat novou. nemáte někdo zkušenosti s kuchyňským studiem imebles z Kudowe zdroj? v jejich studiu v Kudowe kuchyně vypadají skvěle, ale mají pobočku v Pardubicích a to je :-| za kazdou zkusenost moc diky.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@slavek13 @reny07 @araja můžu se zeptat, zda jste po čase spokojeni? my máme Polskou "za rohem" tak jestli to má vůbec cenu :)
Odpovědět
My ještě řešíme přestavbu, tak kuchyň nemáme, ale kamarádka ji od nich má již druhý rok a je spokojená. Jak s kvalitou, tak i s přístupem.
Odpovědět
@slavek13 ahoj mohu více informací co se kuchyně z polska týče? Prosím na email stana.tomy@seznam.cz
Odpovědět
Z jaké tloušťky lamina jsou korpusy a dvířka kuchyně z Polska?
Odpovědět
Máme čerstvou zkušenost - a Kudowu rozhodně nedoporučujeme. Od chvíle, kdy jsme zaplatili zálohu, komunikace naprosto šílená. Velmi mě mrzí, že jsme nevyužili truhláře, který by nás vyšel jen o trošku dráže.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ahoj, jelikož jsem sám nedávno řešil novou kuchyni a na fórech jsem toho moc nenašel, rozhodl jsem se překonat svoji lenost a o kuchyních z Kudowa zdroj též něco přidat na net. Musím říct že to překonalo moje očekávání. Měl jsem velké obavy protože o výrobcích z Polska si samozřejmě myslím své, nicméně nastal čas změnit názor. Předem upozorním, že je potřeba se při zařizování obrnit trpělivostí ale stojí to za to !! Chtěl jsem mít všechno pořešené již v návrzích aby při následné montáži nenastal problém ale je možná lepší to opravdu nechat na nich, protože některé věci na návrhu nevypadají dotažené což ve finále samozřejmě dotažené je ale člověka to vyděsí :-) Měli jsme tedy asi opravdu štěstí na pány co nám to montovali, vyskytly se sice problémy což se asi stane vždy a u všech ale všechno na místě pořešili a to opravdu dobře. není nad to když člověk může říct: Sám bych to líp neudělal :-) Máme tedy kuchyň v matné fólii (lak byl o 27000 dražší :-))) Všude dojezdy blum !!! Celkové délka asi 6,5 m. A cena 89000 i s montáží :-) A teď mi řekněte kde jinde to za tyto peníze seženete :-) Opravdu velká (překvapivě!!!) spokojenost.
Odpovědět
@kamcus3056 prosím vás ta cena je bez nebo se spotřebiči?
Odpovědět
Bez samozřejmě, to už by byl opravdu velký luxus :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kamcus3056 Myslím že ta cena je obvyklá vzhledem k tomu že jsem teď žádal cenové nabídky od XXL kuchyně z Polska ,kuchyňského studia a truhláře. Nakonec jsem vybral místního truhláře,komunikace bezvadná i a cena více než dobrá.
Odpovědět
Těžko říct :-) Pro mě ta ceny byla dobrá. A to hlavně vzhledem k tomu, že kamarád i můj švagr jsou truhláři a nikdo z nich by to za ty peníze neudělal :-) Měl jsem maximálně od truhláře nabídnuto, že mi to nacení abych se mohl někde ohánět nížší cenou ale oni se na tu cenu prostě nedostali. Celkově to nejvíc prodraží to kování ale tam jsem zrovna šetřit nechtěl. Samozřejmě je místní truhlář určitě lepší volba, o tom žádná ale člověk to většinou zaplatí. Ta recenze nebyla psaná jako reklama že kuchyně z Polska jsou nejlepší :-) Jen mě překvapilo že jsem nikde nemohl najít žádné kloudné recenze tak jsem něco připsal, protože já se toho opravdu bál a dopadlo to dobře :-) A o ceně si prostě stejně myslím že je dobrá, těžko by mi známý truhlář i švagr kteří tomu rozumí tvrdili něco jiného. Takže fajn den a pevné nervy těm co to mají před sebou, páč starosti s tím prostě jsou, mě to na uklidněnou stálo litr Bechera :-)
Odpovědět
tak jste mě alespoň trochu uklidnil...byli jsme v pátek v Těšíně a od té doby nespím, přemítám jestli jsem neudělala životní hloupost, linka by nás měla stát 97500..čekám na vizualizaci, zatím marně hypnotizuji mail; pořád si říkám, jestli jsem neudělala špatně (nevratná záloha 10000 je již zaplacena) a neměli jsme raději volit truhláře nejhorší je ta nejistota zda všechno bude v pořádku...dopadnu asi stejně, mám nachystanou borovičku ;-) :-) mimochodem prostory, kam jste mohl umisťovat vaši kuchyňskou linku, vám opravdu závidím!!!...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@fotrtom Mám stejnou zkušenost ohledně reklamace - žádná reakce, nekomunikují.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Podle fotek pouze nedotažené šrouby a neseřízené kování na dvířkách. Asi to není úplně nejlepší vizitka montážníků, ale nic co by za pár minut nezvládl seřídit běžný český kutil se šroubovákem.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@xarah @blandulik Dobry den, zajimala by me vase soucasna zkusenost s temito kuchynemi. Budu moc rada, kdyz se podelite o zkusenosti. Doufam, ze je vse ok. Dekuji
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Dobrý den, máme kuchyni z XXL kuchyně - Český Těšín a zatím jsme spokojeni. Objednali jsme ji v prosinci 2017, montáž proběhla v březenu 2018. Objednali jsme si i vestavěné skříně, takže u nás byli řemeslníci 2 dny. Vše klaplo, kvalita odpovídá ceně, ale s tím jsme počítali. Cena kuchyně 68.000 Kč bez spotřebičů. Komunikace probíhala bez problémů, měli jsme štěstí na šikovného mladíka, který nám dělal vizualizaci a párkrát nám dobře poradil, přece jen má více zkušeností.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Dobrý den, také od nich máme kuchyni, která nás vyšla 108 tis. Kč bez spotřebičů. V lednu 2019 montovali. Teď, když se stěhujeme do domku, jsme zjistili nerovnost dvířek na vestavné lednici a ještě pár drobných nedostatků. Přijel pán, který zaměřoval kuchyni, poladil panty, přilepil pásku, která se odlepovala, přišruboval prkno, které se nějak uvolnilo u stropu a řekl, že deska na lednici se vymění, že se asi někde prohla. Za 2 dny přišel mail z Kudowy Zdroje, že se reklamace neuznává a desku nám nevymění. Prý máme vlhkost v baráku větší než 55%, poslali nám po půl roce 47 bodový reklamační řád, kde ve druhém bodě mají napsáno, že na linku nesmí svítit slunce a musí být skladována ve vlhkosti mezi 35 a 55 % vlhkosti. A to jsme prý nesplnili. Dodávám, že vlhkost u nás nikdo neměřil, to usoudili z toho, že v baráku doteď nikdo nebydlel, tak tam musí být vlhko. Dům je ale již 1,5 roku vytápěný. Takže konečné rezimé ze strany Kudowy Zdroje je, že je reklamace vyřízená, protože jsem nedodrželi podmínky. Tak teď už budu jedině řešit z ČOI a právníky. Já už bych tento obchod NEDOPORUČILA.
Odpovědět
Nějaká nova zkušenost? Nechala jsem si nacenit a rozdíl oproti českému studiu je 25% - i s dopravou a montáži. Tak samozřejmě je to zajímavá nabídka... děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@luckavra Rodiče odtamtud mají také kuchyň už přes 3 roky a kuchyň je stále nádherná. Žádné vady stále nemá a rozdíl mezi kuchyněmi za 250 000 Kč a nebo za 120 000 Kč není naprosto žádný rozdíl. My také odtamtud objednavame kuchyň a podle mě jsme zvolili dobre. 😊
Odpovědět
Nevím, jestli tu někdo dělá reklamu, ale… My jsme si objednali linku v XXL. S ničím nebyl problém. Jednání milé, ochota, podpis smlouvy, ještě nějaké doúpravy. Byla dopravena a smontována v rámci jednoho dne („rozumní“ montážníci, aby nám tam prý zbytečně nestály dlouho baliky), bez problémů. Po provedené montáži nám volali , jestli vše proběhlo v pořádku a není nějaký problém. Za mě jednání bez problému a na kvalitu si taky zatím stěžovat nemůžeme (cena fakt příznivá).
Odpovědět
U nás probíhala instalace nové kuchyně od XXL Kudowa na pohodu. Objednávka sama o sobě byla dost rychlá, měla jsem předem jasno v tom co chci a potřebuju, dělníci pak přijeli asi za měsíc po tom co jsme se dohodli a montáž sfoukli za den .
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
@evv mám již 6 let , údržba skvělá , není se čeho bát Marta
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?