Kuchyně - Nebraska vs. Hamilton vs. Halifax přírodní

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Dobrý den, mohla bych poprosit ty z vás, kteří mají v kuchyni tyto dekory o reálnou fotku kuchyně, případně odkaz na vaše alba? Potřebovala bych to vidět na větší ploše, nemůžeme se rozhodnout Byla bych vám moc vděčná. Předem děkuji
Odpovědět
Teď koukám do alba @monchhi, krásná kuchyň. :-) Přesně sem se hodí více Halifax, kombinace s šedou a bílou. Krásné. ❤ @aluskal V Katalpe na Praze 4 můžete vidět vystavenou celou kuchyň v dekoru Halifax. 😉
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
@ninjatka toto je halifax přírodní , že? moc krásné... aj ty dveře jsou z toho?
Odpovědět
Také jsme řešili. Nebraska a Hamilton jsou oba teplé odstíny a přišlo mi, že nejsou moc rozdílné. Halifax je krásný, opravdu imituje masiv. Žel na přítele měl až moc výrazný reliéf, hlavně výrazné rýhy a vzorky působily studeneji s nádechem šedé. My potřebovali interiér trochu zutulnit, takže jsme vybrali Hamilton. Přeji dobrý výběr😊 ale myslím že ani s jedním neuděláte chybu.
Odpovědět
@ninjatka Od jakého výrobce máte dveře?Co je to za dekor a materiál? Děkuji
Odpovědět
taky mě zajímá dekor a hlavně na kolik to celý vyšlo
Odpovědět
@andik.cz a to je co , prosím? Název dekoru? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@marenkas psala jsem v příspěvku, ze máme vše v nebrasce ;-)
Odpovědět
@andik.cz Můžu poprosit o název podlahové krytiny? Taky mám vybranou nebrasku na pracovní desku do kuchyně a na nábytek do obýváku, ale nemůžu zatím najít vhodný dekor na podlahu :-( A u vás to dle fotky vypadá, že vám to docela ladí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eilleen2780 nevím, jestli pomůžu.. máme v celém domě dlažbu marazzi treverkhome larice, ale ladí to s tou nebraskou fakt bezvadně , více fotek nam v albech
Odpovědět
@svitilnasvititva muzu se zeptat jakou mate podlahu? Budu mit bilou kuchyn s dubem hamilton a redim jeste podlahu. Dekuji
Odpovědět
@lili_k mohu se zeptat jakou mate podlahu? Jaky dekor? Budu mit bilou kuchyn s dubem Hamilton a jeste resim podlahu. Dekuji za radu
Odpovědět
@karloscrazy máme světle šedou dlažbu tuším Polis Khadi
Odpovědět
Článek se načítá
Dobrý den, vy co máte pracovní desku Egger halifax přírodní, zajímalo by mě, jak se deska udržuje. Mám z té struktury docela obavy, máme doma vzorek od truhláře, zkoušela jsem na to hrnek a následně umýt kolečko a žádná sláva, musím říct. Bojím se, aby se ty drážky nezanášely.. Co vy? Jakou máte zkušenost prosím?
Odpovědět
Profilova fotka
@oroniel Nemějte žádné obavy, udržuje se perfektně. Rýhy jsou zaoblené, nic se nikde neusazuje, utírá se super. Opravdu žádný problém. Je naopak daleko lepší než ty různé strakatice co jsem dříve mela.
Odpovědět
@ninjatka Mohu se prosím zeptat co máte za podlahu? Děkuji :)
Odpovědět
@oroniel Já mám desku v koupelně a jsem ráda, že jsem si ji do kuchyně nedala, dekor je to krásný, ale ta struktura na mě působí pořád tak nějak zaprášeně, když po tom přejedu, nevím no, těžké rozhodování.
Odpovědět
@ivca69 @svitilnasvititva Diky za reakce. Taky asi nakonec dame Halifax na desku do koupelny a do kuchyne Hamilton. Ten máte i vy @svitilnasvititva, jestli se nepletu... U nej udrzba kuchyne ok? A co ten Halifax v koupelne? Nevadi mu voda/vlhkost?
Odpovědět
Profilova fotka
@oroniel Docela mne překvapuje ta údržba halifaxu, protože to slyším poprvně a já mám přesně opačné zkušenosti. Ze všech desek co jsem měla, či se s nimi setkala je halifax naopak top ve vzhledu i údržbě.
Odpovědět
Profilova fotka
@oroniel jinak mám halifax i v koupelně a taktéž bez problémů.
Odpovědět
@oroniel Jo jo tak to máme, hamilton je na údržbu perfektní, žadné šmouhy na něm nejsou vidět, je to moc příjemný dekor. Z dlouhodobého hlediska nemůžu halifax v koupelně posoudit, ale jsou určitě lepší materiály do koupelen, ale také dražší..
Odpovědět
@hadeline Dobrý den, můžu se prosím zeptat, jaký materiál máte na té horní fotce? To bílé :) Vymýšlím jako zástěnu za kuchyňskou linku něco bílého matného a zvažuji možnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakosinova dobry den, chtela jsem neco, aby to bylo stejne jako barva nasich zdi. Ve studiu mi doporucili tohle. Je to nejaky umakart od Egru tusim. Ma to strukturu trochu jako betonova sterka
Odpovědět
Díky moc za odpověď @hadeline
Odpovědět
@ivca69
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
@lenamala Dobry den, mohl bych take poprosit...chceme pracovku i zadni desku hamilton ale nevime jeslti bila lesk nebo mat 🙂
Odpovědět
@dsimak my ale nemáme bílou kuchyň.Nevadí ?
Odpovědět
@lenamala jo aha, no co se da delat 😉 nevadi klidne poslete, rad se inspiruji...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@ninjatka Dobrý den, jak se Vám prosím udržuje bílý mat? Děkuji moc za zprávu S.
Odpovědět
Profilova fotka
@hadeline můžu se, prosím, zeptat, jaký to máte dekor kuchyňských dvířek? Moc se mi ta barva líbí
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@ninjatka Dobry den, muzu se zeptat, jaky mate dekor podlahy a dveri k dubu Halifax? Moc dekuji za odpoved.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?