Kuchyně Nolte vs Schüller

Ahoj všem, nemá náhodou někdo zkušenost/znalost která z těchto značek by byla lepší volbou do novostavby co se týče dekoru, kvality zpracování a celkového dojmu ? Díky moc.
Odpovědět
Profilova fotka
@windu Dobrý den, věnovala jsem se tématu Schuller intenzivně poslední 3 měsíce🙂)). Jsou podle mě top. Nakonec jsem kuchyni vzala v Gorenje, protože jsem měla omezený rozpočet, ale trošku toho lituju. Za mě Schuller.
Odpovědět
@dagmar_hafova Děkuji moc za info, nekoukali jste náhodou i na Sedlák interier ? Nabízejí Beeck, Hacker anebo Eggersmann značky - ale pořád mě to táhne spíš k Nolte anebo Schuller se přiznám..
Odpovědět
Profilova fotka
@windu Sedlák nepamatuji si už proč, mě něčím odradil...myslím špatná zkušenost kamarádky
Odpovědět
Profilova fotka
Schuller je o trosicku levnejsi nez Schmidt a za nas teda Schmidt vede.. mame kuchyn 7 let a je bozi, ted pujdeme znovu do nej 🙂
Odpovědět
@zardia díky, Schmidt byl na našem seznamu ale vůbec nekomunikují a pražský showroom se buď to nonstop přestavuje anebo je komplet zavřený takže nebylo co řešit - co nevidím naživo u kuchyně do toho nepůjdu...
Odpovědět
Profilova fotka
@windu tak to je mazec teda no.. my sme resili v Brne, oni ted davali skoro vsechno do vyprodeje, protoze meli mit nove kuchyne a do toho prisla corona, takze na to porad cekaji.. ale vzorky maji, nejake kuchyne tam jeste porad jsou a hlavne my ji mame doma, tak nepotrebujem videt, bohuzel ale chapu, ze pokued nedko nema zkusenost, tezko jim jen tak uveri.. skoda toho showroomu teda :/
Odpovědět
Profilova fotka
@windu co st enakonec vybral? 🙂
Odpovědět
@zardia Zdravím, pořád není rozhodnuto, naštěstí máme dostatek času - realizace bude až 2021 ale zamotal se nám do toho i Sedlák interier a jejich značky takže čert aby se v tom vyznal.... 🙂 Jinak ten Schmidt Praha je opravdu zavřený natrvalo, už je na tom místě jiný obchod jsem si všiml, nevadí..
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?