Kuchyně od Gorenje - prosím o recenze

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím :-) Vybíráme kuchyně, touláme se po všech možných studiích. Na Gorenji se tu ale nenašla reference, tak jsem se chtěla zeptat, zda s nimi máte někdo zkušenost a hlavně jakou? Byli nám moc doporučeni, tak jestli tomu tak je...? Díky za názory
Odpovědět
Musím se bohužel přidat i já s velmi špatnou zkušenosti s kuchyňským studiem na Praze 2- vinohrady. Po 3 letech se začala odlupovat vrchní vrstva dvířek , a to jedny pod drezem, jedny v rohu a jedny pod sklokeramatickou deskou, takže úplně náhodné . Nafotila hsem je s tím, že bych ráda věděla co dal. Jaké bylo me překvapení , když na základě mých fotek technici z Gorenje usoudili, že he to z důvodu špatného ošetření a kontaktu s vodou .! Na základě mého velmi rozhorceneho e-mailu , kdy jsem uvedla, že bych asi musela mít zkroucenou podlahu a další dvirka nakonec technici dorazili . Bohužel já se zdržela o 4 min u doktora, nechtěli čekat a dceri řekli, že to může být i špatným zabrousenim , ale nicméně zd to neuznávají !! Již proběhl další měsíc, nemám ani zprávu že šetření ani po urgenci . Ale mohu si prý objednat nové dvirka za 5.800 bez DPH +800.-/ za montáž .. tak nevím , je to výsměch pro nás, kteří tam nechají spoustu peněz a chtějí kvalitu?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
@ovp21 Dobrý den můžete prosím poskytnout kontakt na truhláře ? Děkuji 778160084
Odpovědět
Profilova fotka
@miroslav_pospichal zdravím, my jsme z moravskoslezkého regionu, jednalo se o truhlářství, které je v Petřvaldu https://www.vagunda.cz/
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?