Kuchyně Pelc nebo Infini. Máte zkušenost?

Ahoj, máte tu někdo zkušenosti s již realizovanou kuchyní od firmy Pelc nebo Infini? Máme to kousek do Hradce Králové a Pardubic, tak přemýšlíme, do kterých studií zajít. Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že obojí dělají pěkné a kvalitní kuchyně. Od Pelce má známá a je spokojená, ale je z těch dražších. Infinity nevím. My máme kuchyň a nábytek od firmy HVH, sídlí v Pardubicích. Mrkni ke mě do alba. Super kvalita, kuchyně a nábytek na míru a myslím, že budou levnější. Teď mají tuším 20% slevu. Určitě se tam stav, návrhy dělají zadarmo. Chce toho oběhnout více, ať má člověk nějakou představu a srovnání.
Odpovědět
Já doporučuji studio Moderní byt Pardubice. Máme od nich kuchyň, opravdu je moc pěkná. Spolupráce s nimi výborná, s návrhem si fakt vyhrají, až je všechno OK. Realizace bez problémů a i když máme trochu atypický tvar jedné stěny, vše dopadlo na jedničku. Měli jsme problém s lakem u jedné skříňky, majitel se přijel podívat, bez problémů uznal relamaci a dodali nová dvířka. Sídlí v Pardubicích na Sladkovského ul.
Odpovědět
@petissek dekuju za tip,kuchyn mate fakt hezkou. Muzes mi prosim do IP poslat cenu kuchyne a rozmery? My mame kuchyn 3.3×3.32m a zatim jsme na cene 120.000kc bez spotrebicu..a to se mi zda fakt moc :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Projdete vsechna studia a az budete mit finalni navrh, tak zkuste jeste treba truhlare ... Mame kuchyn 3,8x2,55 do U a cena u truhlare 100tis(a to jsouvsude same supliky a kovani blum) jinak pelcl mi nesedl majitel...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 letech
Profilova fotka
Dobrý den,také jsme koukali na pelcl kuchyně.Četla jsem,ze patří k tem drazsim..mate někdo tedy přímo zkušenost???
Odpovědět
@lilien_ka já jsem poptavala a byla dražší než u sykory i Hanáka.
Odpovědět
Profilova fotka
@luckavra dražší než Hanak??A ten je jeden z nejdražších 🙈🙈
Odpovědět
Profilova fotka
Infini nema příplatky za atypy, delaji levné i drahe kuchne, je to o vyberu 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?