Kuchyně pomoc s výběrem spotřebičů

24. úno 202170
  • ..to jako myslíte, že si tu každý rozklikne těch 10 odkazů a bude podle typových kódů porovnávat, jestli má přesně ten model doma ?

Použijte recence na Heureka, Zboži, Electroworld, Datart ... úspěšnost bude 100-násobně lepší než takto.

• @vetor3x Také jsem nerozklikávala, ale mám trochu předsudky vůči Whirlpoolu.

Jinak jde o to, jaké funkce požadujete, Electrolux není špatnej. Např. u myčky koš na příbory/zásuvka. Může být automaticky otvíratelná, nemusí...

• @bayt dekuji. Whirpool taky moc nemusim.. ale maji jako jedini takto vysoke vestavne lednice.

• Sponzor fóra
  • Troubu, desku, mikrovlnku máte stejnou jako já. Jen u myčky preferuji šuplík na příbory nahoře a automatické otvírání.

• @wiki85 děkuji, nemáte prosím reálné foto? Děkuji

• Ja uz bych v dnesni dobe urcite nekupovala lednici bez automatickeho odmrazovani mrazaku - no frost.

• @vetor3x fakt odpovídají fotografiím, ale kouknu se do mobilu 🙂 Přešli jsme na ně z Bosche a až na podivný modro šedý vnitřek myčky nemůžu říct ani jedno špatné slovo.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Chlazení interiéru stojí více než vytápění, myslete proto na roletové a žaluziové překlady pro venkovní stínění
    Barevná omítka bude stát jen korunu v Jarní akci HELUZ
    Značka Ytong je Nejdůvěryhodnější značkou stavebního materiálu roku 2020
    Archiv článků od partnerů