Kuchyně Postl - máte zkušenost a jaká je kvalita?

Profilova fotka
Ahoj vsem, ma nekdo zkusenost s moznosti slozit si kuchynskou linku ze skrinek od Kuchyne Postl? Vychazi to celkem na rozumne penize, jen si nejsem jista, jestli ta kvalita je dostacujici... (http://www.nejlevnejsi-skrinky.cz/) Clovek si to vsechno sam vybere dle svych predstav, tak si rikam, ze se mi to celkem zamlouva, ale rada bych znala alespon nejakou zkusenost;) Diky za reakce
Odpovědět
Orientačně to můj stolar udělá za stejný peníz i s komplet prací na lamely bez vrutů (pevnejsi spoj)..
Odpovědět
Profilova fotka
@jaroslav1987 Ok, takze tvuj nazor je, ze soukromy truhlar se dostane na stejne penize v lepsi kvalite? :)
Odpovědět
@petpokr myslím, že ano, otázkou odkud jsi, v Praze se asi nedostane.. ja už jsem to od stolare okoukal a koupil vercajk a dělám si nábytek sám, nic na tom není a baví mě to.. vidím hlavně problém v tom, že je to všechno sektor, nejde udělat jiná výška linky, poslední skříňka většinou vyjde na atyp, kdo zarizne pracovní desku? Radši bych šel do ikei, tam mám alespoň jistotu, jak to bude vypadat( ze sektorů co jsemse videl je ikea nejlepší, za nejlevnější peníz).
Odpovědět
Profilova fotka
@jaroslav1987 Tak dekuji;)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Profilova fotka
Tuto firmu nedoporučuji, velmi špatná zkušenost.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Máme od firmy Postl kuchyň a můžu vřele doporučit. Kvalitní materiál a úpravy rozměrů jdou. Měli jsme pár atypů a po konzultaci se vše dalo vyřešit. Vyzvedli jsme si a sestavili. Výhoda, že si to vyrábí sám a domluva jde. Za mě palec nahoru a doporučuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@julie645 diky, ale my uz 4 roky bydlime😉
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce

Odpověď na příspěvek od iva_kocourkova:

Tuto firmu nedoporučuji, velmi špatná zkušenost.
@iva_kocourkova můžete prosím upřesnit z jakého důvodu nedoporučujete tuto firmu? Děkuji.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?