Kuchyně Sykora - kdo je jejich dodavatel lamina “Dub Straight Cognac”?

Hezky den, rada bych Vás požádala o pomoc. Zamilovala jsem se do barvy a struktury laminátovych dvířek s názvem Dub Straight Cognac, které mají jen kuchyně Sykora. Zařizujeme sakumprásk celý byt, který je atypický, proto si finančně nemůžeme dovolit vzít vše od Sykory :-( Jenže ta barva je moje vysněná a nic podobného jsme nikde nenašli - ani Strýček Google nepomohl. Prohledali jsme egger i kronospan a nikde nic :-( Prosím, poradíte někdo, kdo by mohl byt dodavatelem tohoto lamina? Děkuji, Hana
Odpovědět
1
2
Ještě příkládám fotku (jedna se o to “koňakové” vpravo) 😊
Odpovědět
@hana_online velke firmy casto maji svoji vlastni dekory, ktere jak rikala @verunky prijde (pokud vubec) na trh az nekolik let pote. Nejjednossi je se zeptat Sykory, odkud maji lamino, prece sunt nechcete.
Odpovědět
@syeli Moc děkuji za odpověď. U Sykory jsme se samozřejmě ptali. Zdroj logicky neprozradí :-) A celý interiér od nich mít nemůžeme, jelikož bychom se s těmi našimi atypy totálně nedoplatili.
Odpovědět
@hana_online ono jde o to jak se zeptáte, když se zeptáte, tak, že si to chcete koupit jinde, tak Vám to neřeknou. Když se zeptáte stylem: a odkud je to lamino, slyšel jsem, že egger a kronospan je pěknej sunt, snad je to jiná značka, chci si zjistit informace? Teď pochopitelně jiná pobočka
Odpovědět
@hana_online egger ma dub cognac, moje srdcovka, ale jsem bohuzel v tom sama, tak se snazim ho propasovat aspon do koupelny : D. Vzor ale asi bude trochu jiny a odstin take. Ale zkuste se na to podivat.
Odpovědět
Je to Egger Cognac, nesmíte skočit na jejich lep, že tento materiál mají jen oni ;-) Jinak lepší konkurence, jej má v nabídce už 4 roky, takže zase přišli s rychlostí s křížkem po funuse ;-) @hana_online
Odpovědět
@vympepa Moc děkuji, už jsem ten materiál našla a máme jej objednaný. Sice to bylo bambilion času, ale stojí to za to :-D
Odpovědět
@hana_online takze jak jsem to v breznu psala? Tak to je parada! At se vam libi!
Odpovědět
@hana_online ten materiál je opravdu krásný. Prozradite prosim, kde jste nakonec objednala?
Odpovědět
@luckavra Je to trošku komplikovanější :-) Je to materiál od Eggera, ale nelze standartně koupit na českém trhu, takže jsme to objednávali z Německa od GEBHARDT HOLZ.
Odpovědět
@hana_online píšu SZ děkuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
@hana_online Dobrý den, to je vážně stejný odstín jako kuchyň COGNAC, co mají na webovkách kuchyně Sykora? Věděla bych o podobném.
Odpovědět
Článek se načítá
@elaela88 Děkuji, ale já už to nepotřebuji, máme hotovo :-)
Odpovědět
Dobrý den, rádi bychom s přítelem tento materiál také využili v kuchyni, mohu se zeptat zda je ten materiál od GEBHARDT HOLZ opravdu stejný jako u Sýkory? Stojí to hromadu peněz neradi bychom byli zklamaní... :) :)
Odpovědět
ano, kuchyně tam jsou docela drahé. My si kuchyn nechali naplánovat v showroomu interiery4you v Praze. Čekali jsme na ni 14 dni.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
@hana_online Dobrý den, řešíme stejnou věc. Jaký to byl prosím přesně dekor dle čísla? Děkuji velmi! :-)
Odpovědět
@hana_online Ahoj Hani. Právě také koukáme po tomto dekoru na Vámi sdílených stránkách ho k mání stále mají. Nebyl problém s objednávkou, když nám kuchyň bude dělat truhlář? Jestli se dalo v pohodě objednat a nebyly s tím nějaké zdlouhavé komplikace. Moc děkuji, snad si brzy všimnete mé zprávy :-) Čas nám kvapí.
Odpovědět
@soni93 @jokiu @andreaajarda Hezky den všem a rovnou velkou omluvu za pozdní odpoved - už sem vůbec nechodím. Takže- dekor jsme objednávali https://ghz-shop.cz/, komunikovala jsem všem panem Bozděchem jan.bozdech@ghz-shop.cz, 775 941 000 Pan Bozděch byl zlatý, poslal mi predtim poštou vzorky, abych se mohla ujistit, ze to je to, co chci. Dále nám vše dopravili až k truhlarum do Prahy ( za dopravu je třeba počítat cca 2k) Posílám to,co jsme objednali my: EGGER Eurodekor PLUS ML03 oboustr. 0,3mm H 1182 ST37 Halifax Eiche cognac délka: 2800 mm, šířka: 2070 mm, tloušťka 19,6 mm Egger ABS-hrana 0805091690 150,00 bm H 1182 ST37 Halifax Eiche cognac délka: 75 m, šířka: 23 mm, tloušťka: 2 mm ............................................................................................................................................................................... Egger HPL, XL 0805050100 H 1182 ST37 Halifax Eiche cognac délka: 2.790 mm, šířka: 2.060 mm, tloušťka: 0,8 mm Ostermann ABS hrana 46.1222.04320 75,00 bm k dekoru H1182 ST37 šířka: 43 mm, tl. 2 mm, délka: 75 bm Na závěr příkladem par aktuálních fotek kuchyně a niky v navazujícím obýváku (omlouvám se za kvalitu, ake cvakla jsem to teď, kdy se už venku šero). Ps: pokud by se vám líbila dlaždice v kuchyni (dlouho jsem hledala něco, co bude TOP ladit s dekorem), je to velkoformátka a hodně mi ji zbylo a rada někomu ušetříme čas litanie po dlazdicich a peníze. Kdyžtak mi napište, mohu jít dva velké kusy přeměřit. Přeji pevné nervy na vybavování bydlení :-) Hana
Odpovědět
Dobrý večer Hani, @hana_online ta vaše kuchyně je nádherná! Neměla byste náhodou více fotek, v denním světle? Kdo Vám jí dělal, jestli se můžu zeptat? Děkuji moc. Monika
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Profilova fotka
Zdravím, dub halifax cognac nabízí firma www.lastav.cz
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@hana_online dobry den prosim vas ktory konkretne je to material ? Ahaaa uz som si vsimla vyssie ze ste to sem zadala dakujem a krasne to mate
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Bylo mi receno od Sykory,nechali jsme si delat ve stejnem dekoru i komodu a zavesnou skrinku pod tv,ze stejneho materialu jako kuchyn dub konak a je to vzor Egger H1182 ST10 cognac halifax oak 🙂 Je krasny😉😍😘
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
Dobry den, a poradila byste mi? Take jej shanim na novou kuchn, diky Dagmar
Odpovědět
Profilova fotka
@elaela88 a ktery prosim? Dekuji
Odpovědět
Neví prosím někdo, kde sehnat pracovní desku Dub halifax koňak (halifax Eiche cognac)? Moc děkuji!
Odpovědět
@dagmar_chlachulova @hana_online Neví prosím někdo, kde sehnat pracovní desku Dub halifax koňak (halifax Eiche cognac)? Moc děkuji!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, nemá prosím někdo aktuální info, zda se dá někde sehnat pracovní deska ve zmíněném dekoru Dub Halifax Cognac? @hana_online Vím, že už sem pravděpodobně nikdy nezabloudíte, ale i tak to pro jistotu zkusím 😄 Vy máte dle objednávky použitou jako pracovní desku tloušťku 19,6 mm? Jinou totiž v objednávce nevidím, ale to je podle mě hrozně málo na pracovní desku. Děkuji moc, L.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nemá prosím někdo aktuální info, zda se dá někde sehnat pracovní deska ve zmíněném dekoru Dub Halifax Cognac? @hana_online Vím, že už sem pravděpodobně nikdy nezabloudíte, ale i tak to pro jistotu zkusím 😄 Vy máte dle objednávky použitou jako pracovní desku tloušťku 19,6 mm? Jinou totiž v objednávce nevidím, ale to je podle mě hrozně málo na pracovní desku. Děkuji moc, L.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
@hana_online Dobrý den, mohu se zeptat na odstít podlahy? Máte to moc pěkné 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?