Kuchyně z Ikey. Máte zkušenost?

Zobraz úvodní příspěvek
prosím nemáte někdo zkušenost s kuchyněmi z ikei?? lákají mě cenou ale plno lidí mě odrazuje. taky nevím jak je to pak např. s montáží.jsem ze severni moravy, nemate další typ na dobré a přesto levné kuchyňské studio?? nechali jsme si udělat návrh v krnově ve studiu genap, čekali jsme na něj měsíc, byly dost neochotní, a v závěru drazí. porovnala jsem si cenu s totožnou kuchyní kamarádky z jihlavy a rozdíl byl 30 tis.
Odpovědět
1
38
39
@ikeajedes upřímně, ja mam kuchyň ikea dva roky, stavěli jsme si ji sami, deska byla vyrobena do 6ti týdnu, tak jak avizoval, nebo možná myslim, ze o tyden dřív, než měla být. Pokud bych chtela, aby mi kuchyň někdo dovezl, poskladal apod. Tak si vyberu nějakého truhláře a říct ze nedoporučuji jen proto ze jste narazila na špatně řemeslníky apod. Tak nevím no. Takových řemeslníků je plno a nemá je jen ikea.
Odpovědět
@ikeajedes Mrzi me vase frustrace. Ale vy jste byla v Ikea poprve v zivote? Skoro to tak vypada. 😞 Je bezne, ze si Ikea veci lidi do auta vyzvedavaji nebo skladaji sami. My si dokonce kuchyn i sami montovali (mame i Ikeacke desky, na strankach se dozvite, ze jsou hluboke 635 mm). Jestli mate narocnejsi pozadavky a potrebujete s tim tak velkou pomoc, pak pro vas Ikea bohuzel spis nebyla, to je bohuzel fakt. Ja mam dispozici kuchynskeho koutu udelanou na miru Ikea kuchyni, aby mi vse sedlo bez priplatku za atyp od truhlare. Jinak bych to z Ikea brat taky nemohla.
Odpovědět
@petr13 je poměrně hloupé někoho poučovat a nečíst si, co ten člověk píše. chtěla jsem zcela standardní ikea hloubku, jenže ona jim ta deska nevyšla NA DÉLKU. nikdo, ani ten jejich plánovací program, ani žádný jejich zaměstnanec, si toho nevšiml. nebo všiml, ale neřekl. až montéři řekli, že jako je to moc mrzí, ale tu kuchyni mi prostě nesesadí. a právě proto, že nemám žádného ochotného truhláře, jsem si vybrala desku od ikea.
Odpovědět
@puhelin ne, nemám velké požadavky, ani žádné speciální požadavky, jen úplně klasickou normální kuchyni složenou ze standardních skříněk. přesto ani tento naprosto běžný požadavek ikea nezvládla. @adula000 zaplatila jsem 20.000 kč za instalaci kuchyně ikea. jestli si na to najala ikea montáž z ukrajiny, nebo speciální techniky připravující misi na mars je mi jedno, je to jejich kuchyně a jimi zařízená montáž, tudíž negativa jsou jejich problém.
Odpovědět
@ikeajedes promiňte, ale ikea má na stránkách vše popsané, tak jste si to tak mohli zkontrolovat, ze je délka jina apod. Nesnasiš ikeu, ale přezdívka ikea…., hmm. Zpozdit se muže vše, a zrovna v dnesni době, kdy je nedostate k materiálu a proste to nejde ovlivnit, bez kuchyně se dá bydlet nějakou dobu, takže tohle je opravdu maličkost.
Odpovědět
@ikeajedes jako sorry, ty tady @petr13 jebeš, že poučuje, ale ty tam nikde nepíšeš, že chyběla deska na délku! Já taky pochopila, že myslíš hloubku desky. IKEA je super pro lidi, protože má jednoduché návody jak pro "idioty" a lidí si sestaví nábytek sami. Chápu, že někteří mají strach z větších věcí a je to náročné. A proto to svěří "odborníkům", a bohužel vše je o lidech. Jedině urgovat, prudit atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud si @ikeajedes koupila linku se zaměřením, návrhem a montáží přímo od Ikei a do dnešního dne ji nemá komplet, tak to mi přijde hodně špatné. Nevím, proč ji tu všichni kritizujete. Objednala si to od Ikei prakticky na klíč a za montáž zaplatila 20 tisíc. Pokud ji to Ikea měří, navrhuje a i montuje, tak nevidím jediný důvod, proč by si měla něco sama přeměřovat, nebo dohledávat na internetu. Na jejím místě bych byl také dost naštvaný.
Odpovědět
@ikeajedes Ikea nabízí zaměření kuchyně? Můžu se zeptat, proč se vám nevešla lednice do linky, když chyběly 4 cm délky desky? Je to zvláštní. Pokud chcete ostatní varovat, vložte sem fotky nedodělané kuchyně.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
IKEA je snad lepší než je mít z firmy Hanák-nábytek. Pořídíte levněji o 50%, namontuje se bez skrytých vad a pokud se vyskytne chyba tak se vyřeší za menší finance než s Hanákem, se kterým se budete dotahovat měsíce. Takže za mě IKEA v pohodě, Hanák nedoporučuji. R.
Odpovědět
@edcbubu také jsem se rozhodovala mezi Hanák a Ikeou, Ikea vyhrála a nelituji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@yofresh
Odpovědět
@dandenka To snad nemyslíte vážně ne? 😅
Odpovědět
Článek se načítá
@blooddrunk myslím, nemám s kuchyní sebemenší problém
Odpovědět
@dandenka Já spíš myslel ten nesmysl, že se někdo rozhodoval mezi Hanákem a Ikei. Rozdíl cca půl milionu. Já spíš myslím, že už jste měla dávno rozhodnuto a Hanáka jste viděla možná na obrázku.
Odpovědět
1
38
39
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?