Kuchyňská deska Technistone - na kolik vás vyšla?

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím, kdo máte v kuchyni desku z Technistone. U koho jste objednávali a na kolik vás to vyšlo (s cenou za zaměření, montáž apod.) - na m2 nebo na konkrétní velikost linky?
Odpovědět
@mitoma Dobrý den, můžu se taky zeptat co za značku máte? Děkuji
Odpovědět
@kopruz @ptjj máme tristone, fotky mohu poslat do zprávy
Odpovědět
@mitoma Ano, moc ráda bych se na fotky podívala. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@mitoma No údajně jde o to, že nemá žádná dodatečná pojiva jako má technistone. Z toho potom vyplývá lepší odolnost na otěr a teplotu. Ale opravdu nevím, jestli to má smysl.
Odpovědět
@radim2015 těžko říct, ale neznám nikoho kdo by měl někdy nějaký problém s deskou z umělého kamene. Já se o ní první týdny hrozně bála a teď už vůbec, dostává zabrat a nikde žádná stopa po používání. My chtěli hlavně bílou s trochou třpytek a ne každá bílá se nám líbila. Takže záleží i jaký odstín chcete a zda ho mají.
Odpovědět
Zdravím. Mohu se zeptat jaké máte zkušenosti s nákupem technistone desky bez pomoci kuchyňského studia? Jednám totiž momentálně s jednou firmou, poslali mi nacenění, přijmula jsem cenovou nabídku a teď jako další krok po mě chtějí zaplatit 50%. Vše proběhlo přes email, žádná smlouva nic. Nevím jestli je to normální postup, ale přijde mi zvláštní poslat jen tak někam 50tis Kč, aniž bych měla smlouvu nebo něco co mi zaručí, že mi pak neřeknou, že mi desku udělají až za rok nebo vůbec,
Odpovědět
Profilova fotka
@veronika8816 Také jsem řešil mimo studio s místním kameníkem, podobným způsobem (telefon, e-mail). Byl jsem tedy i ve vzorkovně a s majitelem se osobně setkal, ovšem po svých děsivých zkušenostech při realizaci rozhodně doporučuji smlouvu. Sice to v dnešní době bohužel není 100% ochrana, ale lepší než nic. Přece jen je Technistone docela drahá sranda. To neposlali ani zálohovou fakturu?
Odpovědět
@veronika8816 my meli od firmy fakturu, zaplatili zálohu a po montáži zbytek. Firma úplně no name a vše bez problémů.
Odpovědět
@awakened zalohovou fakturu mam, je v ni napsano za co to je. Pres email mi napsali kdy cca po zamereni bude vse hotove, ale porad si bez smlouvy podle me mohou udelat co chteji. Muzou mi to dodelat za pul roku, mohou dorucit jiny dekor atd atd. Napsala jsem primo na Technistone, napsali mi, ze firma je jejich dlouholety partner a vzdy probehlo vse bez problemu. Tak tezko rict no.
Odpovědět
@veronika8816 Tak po studiu chtejte smlouvu, kdyz jim neverite :) ale ted vseobecne, i kdyz budete mit smlouvu na jakoukoliv dodavku od nekoho jineho, neznamena to, ze dodrzi co je ve smlouve. Pokud je to overene studio, vyrobce desek je s nimi jako dodavatelem spokojeny, tak bych se nebala. My treba mame jedny dvere na zakazku v podstate v hodnote desky, a ani jsme nemeli smlouvu ci zalohovou fakturu. Pouze potvrzeni mailem, ze prijali zalohu. Termin vyroby i dodani dodrzeli, zaloha zapoctena do celkove castky.:)
Odpovědět
Profilova fotka
Obecně asi záleží na míře paranoi. Pokud si nejste jistí, nechte si to udělat přímo od TS, dělají také realizace a myslím, že to bude levnější, než od studia. Ségra má desku dodanou od nich a spokojenost.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
@makymj Ahoj, prosímtě, tak koukám na tu vizualizaci a napadlo mě, z čeho jsou ty strany ostrůvku?
Odpovědět
Článek se načítá
@cankikris Boky mame z lamina jako kuchyni - egger Perfect sence Matt 🙂
Odpovědět
@makymj díky za info, vypadá to dobře a jako jedna z mála máš bílou kuchyni ne v lesku 🙂) Ne že by byly ty v lesku horší a nejspíš ji taky budeme mít, ale je to už takový standart, že se vždycky ráda podívám na jakoukoliv jinou 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@makymj Ahojky, můžu se zeptat, jak jste spokojení s tím laminem Perfect Sense Matt? Nějaké problémy? Dali byste ho znovu? Chceme ho také použít, tak sbírám nějaké zkušenosti, dokud je čas.
Odpovědět
Profilova fotka
@makymj a můžu případně vidět fotku hotové kuchyně, pokud už máte? v tvém fotoblogu jsem nic veřejného nenašla
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@radim2015 Dekton je keramika. A taky se platí dost za to opracování. Ještě je i Lapitec. Mám pocit, že my jsme zvažovali Lapitec. Na youtube je spousta videí. I jakou tvrdost má jednotlivá tloušťka při pádu jak těžkého závaží. Za mě je tedy keramika nejhezčí, ale finance.... Raději jsme koupili konvektomat a teď zvažuji, zda kompaktní desku na podstavný dřez nebo na kolik by vyšel Technistone. No, a ještě přemýšlím, když je na trhu tolik velkoformátových obkladů, tak jestli i to nezkusit. 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
Zdravím, plánujeme kuch. desku, rádi bychom Technistone - 300cm*60cm + ostrůvek 120*240cm (tloušťka počítám 30mm). Výřez na dřez, indukční desku, baterii. Vedle dřezu v rámci desky odkapávač. Dokáže mi někdo poradit, ideálně z vlastní zkušenosti, výrobce a cenový nástřel? Díky, David
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?