Kuchynska linka bez hornich skrinek

Muzu prosim vedet zda mate kuchyne bez hornich skrinek, jak jste spokojeni zda vam casem nezacaly chybet(co do uloznych orostoru ci prakticnosti) a jak velkou mate kuchyni? Dekuji Foto ilustracni.
Odpovědět
Profilova fotka
Máme tři roky kuchyni bez horních skříněk a už bych jinou nechtěla. Úložného prostoru máme dost hlavně díky vysokým skříním, které toho opravdu hodně poberou. Nevadí mi mít sklenice a hrnky v šuplatech... hlavně, cokoliv je v šupleti, je snadno dostupné, cokoliv je v horní skřínce vzadu, člověk ani nepoužívá... Zároveň kuchyně to není úplně malá, ale strop je celkem nízký a hlavně je to tmavá místnost. Nechtěla jsem ji celou "ucpat" hromadou skříněk.
Odpovědět
Profilova fotka
me by treba chybělo osvětlení nad pracovní deskou - když ne horní skřínky tak alespoň poličky :-) Ale vse zalezi na celkovlm vzhledu kuchyne
Odpovědět
@kaihomielisyys je vy mate kuchyni velikou tam je mista i uloz.prostoru dost...mate ji opravdu hezkou. Dekuji za koment.
Odpovědět
@verunky no dobre klidne policky...me to posledi dobou dost zaujalo libi se mi vic nez zastavene kuchyne az do stropu ale bojim se to nebude prakticke a co do velikosti kuchyne si to asi nebudu moct dovolit. Vy jste ta odbornice co pomaha s navrhy ze?
Odpovědět
Profilova fotka
@chocolate22 říká se to :-) ale radši pravé delam vše na dany prostor - to co ma jeden nemusi sedět druhému :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud není kuchyň úplně malá, přijde mi praktičtější mít úložný prostor od pasu dolu a bez horních skříněk se tak dá obejít. My jsme je nechtěli, ono vzhledem k rozmístění by ani nebylo kam je moct dát - na čele okno, vlevo digestoř (tu jsme do skříňky také nechtěli). Osvětlení vlevo je v SDK kastlíku na zakrytí odvodu digestoře, zbytek ve stropě. Lepší foto teď nevyhrabu, ještě před doladěním detailů, ale snad pro představu stačí:
Odpovědět
@chocolate22 Nemame velkou linku a kuchyni mame bez hornich skrinek. Viz album Rekonstrukce. Do domu je taky nechci, radsi supliky.
Odpovědět
Profilova fotka
Máme bez skříněk a nechybí mě. Jsem stejně malá ( 156cm) ,takže bych tam ani nedostala 😁😁 Mám poličky z trámů a tam mám led pásek, ten by mě určitě chyběl.
Odpovědět
@akatla79 mate ji supr....zase mate krasny velky ostruvek takovy se mi nevleze....a sklo,hrnky apod tedy mate dole v supleti ju?
Odpovědět
Profilova fotka
@chocolate22 sklo, hrnky, talíře,hrnce mám z druhé strany ostrůvku, tam mám 6x hluboký šuplík ... Ostrůvek je opravdu velký, to ano,takže tam vleze hodně věcí. A děkuji 😊
Odpovědět
My budeme mít kuchyni nejspíš bez horních skříněk. Zvažuji jednu dvě nad varnou deskou, ale uvidíme, jak bude vypadat vizualizace. A co řekne můj manžel...je o dost vyšší než já. Nechceme je proto, že teď žijeme v bytě, kde je úplně špatně celá kuchyně. Ať už umístění myčky a trouby u dveří do kuchyně, tzn. tak pět kroků od zbytku linky, tak přesně výška a umístění horních skříněk a jejich otevírání. Máme úplně omlácené hlavy. Manžel (ten mnohem víc než já) je z toho úplně na nervy a není den, kdy by neřekl že ty horní skříňky v naší kuchyni nikdy v životě nedovolí 😄 tak uvidíme jak si to rozmyslí, až uvidí cenu stropní digestoře 😄 Jinak si nemyslím, že by nějak chyběly. Jde využít police, případně, když je dost velká kuchyně, tak nevidím problém v tom nemít nahoře vůbec nic. Naopak si myslím, že se tím vyčistí prostor 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@cankikris Jo, máme s přítelem podobný problém... vysocí jsme oba... v bývalém domě jsem měla věčně bouli na čele od skříňky, navíc ještě v místě nad dřezem pěkně vycházela hranatá úchytka... Horní skříňky už nikdy víc 😄
Odpovědět
Článek se načítá
@kaihomielisyys ano hranata horizontalni uchytka na skrince nad drezem, co se otevira nahoru je nejhorsi. 😂
Odpovědět
Profilova fotka
Mám, kuchyně je v albu. Jsem spokojená, horní skříňky mi nechybí.
Odpovědět
Já mám kuchyň taky bez horních skříněk, jen s policí, kde je led pásek. Nechtěla jsem zabít prostor vrchními skříňkami a ani se mi to nelíbí. Bydlíme půl roku a zatím jsem takto spokojená, co potřebuju mám v šuplíkách dole. Přikládám foto, nová lednice je zatím v nedohlednu 😄
Odpovědět
My také mám kuchyni bez horních skříněk. LED pásek máme na parapetu okna. Neměnila bych.
Odpovědět
@mitika2 muzu vas poprosit o fotku?
Odpovědět
Ahoj, my máme také kuchyň bez horních skříněk. Nechtěla jsem je :) a nechybí mi, ikdyž kuchyň nemám největší ;) chybí ještě poličky do rohu :)
Odpovědět
@chocolate22 Poslala jsem Vám fotku do soukromé zprávy.
Odpovědět
@mitika2 dekuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
@rumi91 Dobrý den, prosím Vás mohu vědět rozměry vaší kuchyně a od koho jste si ji nechali udělat? Moc se nám líbí zpracování 😎
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Profilova fotka
@verunky dobrý den, vy děláte návrhy kuchyní?já bych potřeboavla nutně poradit se stávajícím návrhem, máme velkou kuchyň, ale též mi tam chybí horní skříňky, nebo aspoň nějaké pěkné designové poličky
Odpovědět
My teda máme i horní skříňky, protože je kuchyně malá. Ale v baráčku bych chtěla bez. Byli jsme v jednom apartmá a vybrat si hrníček ze zásuvky a nemuset se natahovat, to bylo super. <3
Odpovědět
Po nastěhování do pronajatého bytu byla v kuchyni linka z IKEY a pouze spodní díly. Byla jsem z toho nešťastná. Chyběly mi úložné prostory. Jedna skříňka měla i otevřenou část. To byla další katastrofa. Netrpím žádnou poruchou neustálého úklidu, prostě jen normálně doma uklízím. Ale ten neustálý prachový film mě vytáčel do nepříčetnosti. Do domu odmítám jakékoli police či otevřené skříňky, abych na nich měla nějaké nádobí. Možná to vypadá pěkně, ale po praktické stránce za mě prostě ne! A protože máme i dost jiných věcí na uložení v kuchyni, bez horních skříněk se prostě nedokážu obejít.
Odpovědět
Kamarádka měla, ale nakonec kuchyň předělala, hrozně se při vaření naběhala, kuchyň měla velkou a vše bylo daleko.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?