Kuchyňské skříňky nahoře, změnit?

Prosim máme návrh kuchyně a bojím se,že linka díky horním skrinkam bude moc monotónní, i vzhledem k délce kuchyně,prosím jak byste změnili, naproti lince bude ostrůvek.Pokud máte někdo podobné,prosím o fotecky.
Odpovědět
Toto je návrh kuchyně
Odpovědět
Profilova fotka
Tak trochu chybí půdorys místnosti... Já osobně bych dala vysoké skříně po stranách, skříňky protahla do stropu a udělala dvě řady, horní řadu ve stejné hloubce jako spodní a pod ní klasicku plitší. Ale upřímně, celé to na mě působí "chaoticky", určitě bych si pohrála s rozdělením šuplíků a horních skříněk...
Odpovědět
@qeszi děkuji moc,půdorys přikládám i když máme trošku změnu ,ale v rozložení kuchyně beze změny a k tomu obrázek z projektu.Skrinky do stropu jsem nechtěla, váš nápad je supr, ale chci nižší, ale z nakresu mi to přijde strašně nudné.Budu ráda za každou radu,hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
@tomulka4 Tak tohle je prostor na krásnou moderní kuchyni, už ji tam vidím ;-)
Odpovědět
@qeszi no vy mi dáváte, ;-) jakou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tomulka4 Až bude chvilka, něco načrtnu. Už máte postaveno? Upřímně, ta spíž mi přijde naprosto zbytečná v tomhle rozměru. Vyřešila bych to vysokou dvoudveřovou skříní. A z druhé strany bych udělala příčku...
Odpovědět
Profilova fotka
@tomulka4 horni skrinky bych udelala od vysoke skrine - 600 - 1000 odsavac - 1000
Odpovědět
Profilova fotka
@tomulka4 jeste me napada trosku symetrictejsi varianta spodek od vysokych: 800 - 1000 varna deska - 800 / horejsek to same 800 - 1000 odsavac - 800
Odpovědět
@qeszi ano už je postaveno,dveře do spíže budou v úrovni linky,tím pádem jakoby zakončení i z druhé strany, jste zlatá díky moc
Odpovědět
@verunky děkuji jak dorazím domů zkusím nacrtnout a hlavně abych to viděla v reálu s metrem,na vás jsem spoléhala,že něco vymyslite x-) dekuji moc
Odpovědět
@qeszi asi jste si na mě nezapomela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych dala horní skříňky takové ty nízké a delší. Něco jako ten rozměr 40 cm výška a 60 cm délka, aby to nepusobilo tak zastavěně.
Odpovědět
Článek se načítá
@vemira děkuji už jsme návrh predelali😊
Odpovědět
Profilova fotka
@tomulka4 Nééé, určitě ne, jen nějak není víc času :-(
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?