Kuchyňské spotřebiče 2012, nerez. Poraďte značku

Ahoj spolu"zařizovači", toto forum jsem založila, protože tu jsou o tomto tématu jen historické diskuse z roku 2010 - spotřebiče šly za tu dobu určitě jinam. Vše plánujeme vestavné - lednici s mrazákem, troubu, mikrovlnku, myčku a indukční varnou desku. Digestoř vysouvací. Značka - kvalita levně. Nerez - protože v něm je největší výběr. Poradíte prosím?
Odpovědět
Profilova fotka
@stavimestavime jejda, tak to jsem ráda, že jsi tohle téma otevřela. já ti, bohužel, neporadím, protože taky hledám a tápu. chci vestavnou trobu a varnou plynovou desku od Mory. máte s tím někdo zkušenosti?
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám úplně banální dotaz. Jaká je výhoda vestavěné ledničky? Slyšela jsem, že bývají menší, než volně stojící. Je rozdíl především v tom, že vestavěná "splyne" s kuchyňskou linkou, protože má designová dvířka? Jaká jsou její specifika? Dělám si teď náčrt kuchyně, ale nevím, jakou šířku lednice mám do něj počítat. Děkuji za odpovědi.
Odpovědět
Profilova fotka
@elis_two Vestavěná lednička není vlastně vidět vůbec, dvířka má stejná jako ostatní skříňky linky. Jelikož se vestavěná lednička dává do skříňky široké 60 cm, její vnitřní prostor je opravdu menší. My jsme to vyřešili tak, že máme monoklimatickou vestavnou chladničku a mrazáček máme zvlášť volně stojící ve špajzce.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrasafr Děkuju, my asi zvolíme volně stojící ledničku kombinovanou s mrazákem. Ale už se opravdu musím dokopat a zajít do nějaké prodejny kuchyní, ať mi kuchyň vyprojektují. Mně samotné už z toho hrabe :-D
Odpovědět
Zdravím! Též jsem před rokem hodně bádala po netu a vybírala spotřebiče... vybrala jsem Beko - tahle značka mě oslovila z letáku kde jsme se v ceně setu vešly do 25tis. Kč, zlákala mě hlavně 5letá záruka. Došla jsem si do elektra, který leták poslal a dotazovala jsem se na kvalitu, prohlédla jsem si spotřebiče v obchodě a po té koukla na i-netové stránky Beka, líbilo se mi, že ve fóru tehdy psala jedna pí. které děti zničili kolečka v myčce košíku a oni jí obratem odpověděli, že ze skladu pošlou nové a za jakou cenu... Sama jsem se potom ve fóru ptala na teleskopy do vestavěné trouby, která byla nabízená bez teleskopů a nebyl problém a cena velmi slušná! Tak jsme objednali, rok používáme a jsme 100%ně spokojení. Máme vestavěnou troubu, myčku, desku, digestoř (v ceně byla ještě mikrovlnka - klasická ne vestavěná, jiná značka). Lednici máme také od jiné značky a když na ní byl u nás opravář nedalo mi to a ptala jsem se na značky spotřebičů a jejich kvalitu. Odpověděl mi, že je to jedno, že se prostě vždy v nějaké té sérii objeví nějaký vadný kus, ale na značce nezáleží a ještě dodal, že kouká, že mám myčku od Beka a řekl mi, že Beko dělá myčky pro Whirlpool...nevím, zda je to pravda nebo mě chtěl uklidnit, ale zatím se mi potvrdilo, že na značce opravdu nezáleží... Hodně štěstí při výběru!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?