Máte někdo kuchyň od kuchyní Smart?

Profilova fotka
Máte někdo zkušenost s firmou SMART? Prosím o každou informaci :) předem díky.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nikdo nemá kuchyň od této firmy?
Odpovědět
Profilova fotka
@ludva @nauris Ahoj, dostala se k vám nějaké informace o kuchyních SMART? Docela o nich uvažuji. Ceny nejsou přemrštěné, ale nemůžu najít žádné recenze. :-|
Odpovědět
Smart je ekonomicka rada kuchyni od Katalpy. Od Katalpy mame kuchyn a nyni jsme se k nim vratili pro dalsi. Stehujeme se do noveho. Naprosta spokojenost, pristup studia, kvalita, provedeni, jejich pruznost, dost jsme si navymysleli a mame atypicky tvar - s nicim neni problem. Se Smartem ale nemam zkusenost.
Odpovědět
Profilova fotka
@lovely21 Žádné reference jsem nenašla, ale docela jsem také nalomená, zda do nich jít ;-) Přístup mladé paní ve studiu byl super. Cenovou nabídku poslala včas a docela pěkně vypracovanou. Je to dceřinná společnost Katalpy. Prý je výroba stejná, jen nemají takový výběr v barvách a tak a není možné si vymýšlet atypy... Mám z nich docela dobrý pocit.
Odpovědět
Profilova fotka
@ludva no tak uvidíme. My jsme ted ve fázi stavebního povolení, ale tak už hledám nějak od koho kuchyn. Hlavně (asi jak každý) mám nějaký strop. Tak případně Tě poprosím o info, zda jste se rozohodli, nebo ne. Každopádně asi pojedu k nim do studia. ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ahoj, mám čerstvě dodanou kuchyňskou linku od firmy Smart. Musím říct že jsem již dlouho nezažil takto profesionální přístup od A do Z. Vše proběhlo dle dohod, ve stanovený čas, kvalita VS cena bezkonkurenční. Montáž vlastních spotřebičů a doplňků není problém, nikdo vás netlačí ke koupi jejich navrhovaných spotřebičů. Z přístupu techniků jsem byl unešen! žádný problém v improvizaci, ochota vše vyřešit, pořádek před i v průběhu instalace. Profesionálně dokončená zakázka včetně detailů! Vřele doporučuji a přeji hodně dalších zákazníků! Kéž by takovýchto firem tady bylo více!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Též přidávám osobní zkušenost. Vybrala jsem si studio SMART na základě čtení diskuzí zde a byli jsme v Praze 4. Líbil se mi přístup paní ve studiu, kdy mi spoustu věcí poradila a byla přístupná i mým požadavkům a hlavně nenutila! Koupili jsme si spotřebiče sami a minulý pátek přijeli technici na montáž. Už dlouho jsem nezažila takový přístup, kdy se pánové představili, převlíkli do pracovního, přezuli a na položenou podlahu dali vlnitý papír. Montáž proběhla v klidu, profesionálně nic nebyl problém - vyříznout desku na dřez, var. desku apod. A chlapi po sobě uklidili skvěle. Mohu jen doporučit!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
I já přidávám vlastní zkušenost. V minulém týdnu nám montovali kuchyni Smart.. Mé rozhodnutí podpořila paní Martina Beňáková ve studiu na Praze 4, a to ne přemlouváním, ale naopak přátelským přístupem bez jakéhokoliv nátlaku. Spotřebiče jsme si také koupili samy, ale pokud bychom neměli zajímavou nabídku, využili bychom zřejmě služeb studia, snažili se nám vybrat ty nejlepší dle našich požadavků v poměru výkon:cena. Stejně jak píše "hanro", paní Beňáková byla přístupná všem mým nápadům a snažila se je dotvořit k dokonalosti. Dala mi mnoho praktických rad a tipů. Kuchyň jsme umisťovali do atypického prostoru v podkroví ve 3. patře, ani to nebyl problém. Montáž proběhla skvěle, pan Martin Vácha se svým kolegou si vše připravili, nábytek bez řečí vynosili a pustili se do práce. Druhý den odpoledne po sobě uklidili a bylo hotovo. Vše je tak, jak má být.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Po několika týdnech sjíždění stránek a návštěvách různých kuchyňských studii jsme se rozhodli navštívit i pobočku Kuchyně Smart na Praze 4. Paní Beňáková byla úžasná, hodně pomáhala, radila ale i tak neměl člověk pocit, že se snaží prodat co nejdražší kuchyni. Po dvou schůzkách jsme domluvili termín a detaily montáže. Termín byl 3.-4.12.2018. Páni přišli, všechno si nanosili, na zem pokladli karton, pracovali v přezuvkách. Dokonce nám zapojili i zásuvku do ostrůvku, kterou jsem si dodatečně vymyslela. Všechno zapojili, vyzkoušeli a hezky po sobě uklidili. Kuchyň používám již 4. měsíc a jsem pořád nadšená. Kuchyně SMART můžu jen doporučit.
Odpovědět
Profilova fotka
Kuchyň zatím nemáme, ale obešli jsme hodně studií a vybrali jsme si SMART kuchyně, jednání s paní Beňákovou super, k návrhu řekne svůj názor, co by se třeba dalo vylepšit, poradí různé vychytávky atd. Zatím jsme spokojeni a věřím, že budeme i s kuchyní.
Odpovědět
Profilova fotka
Také se přidávám. Dlouho jsem vybírala od koho necháme zhotovit kuchyň, na rovinu říkám, že truhláře jsem zavrhla. Recenzí na Smart moc není, ale ty, co jsou, jsou vesměs pozitivní, tak jsme šli do nich. Jednala jsem s p. Spěšným, v podstatě mi ani moc radit nemusel, protože jsem su kuchyň z 90% navrhla sama, jen jsme doladili pár detailů. Kuchyň se montovala 2 dny, parta v čele s p. Otrubou skvělá, přijeli, přezuli se, rozložili koberečky, po každém řezání, vrtání byl slyšet vysavač. Vše vyzkoušeli, při předání ještě upravili nedovírající se dvířka. Vše uklidili, naprostá paráda. Kuchyň používám od září a jsem max. spokojená.
Odpovědět
Ačkoliv je toto již stará diskuze, ráda připojím i já svou čerstvou zkušenost. Jak nám sama paní Beňáková řekla, máme jednu z největších kuchyní, které kdy navrhovala. Montáž trvala 3 dny a potvrzuji jen to, co již bylo napsáno. Ze strany montáže - velmi profesionální přístup. Paní Beňáková je milá, ochotná, nic nenutí, ale umí věcně poradit. Určitě má i ona sama velký podíl na tom, že jsme se rozhodli pro kuchyně Smart. Měli jsme celkem 4 schůzky (při čemž poslední trvala 3h :-D ) a po každé jsme odcházeli s dobrým pocitem, že vše bude právě tak, jak chceme my. Kuchyně je opravdu přesně podle našich představ, nemáme jedinou výtku. Dokonce i truhlář (dodává nábytek např. do sítí Ambiente), který to viděl ocenil jak lakování, tak samotné provedení - i dle jeho oslov se jedná o kvalitní práci :-) Uvidíme za pár let používání, ale zatím můžeme vřele doporučit!
Odpovědět
Článek se načítá
Za mě taky spokojenost,vše proběhlo bez problému,pořízení kuchyně před 2 lety,dodací lhůta 2 měsíce,dva dny montáž.
Odpovědět
Já mám od nich kuchyň od listopadu. Nenavrhovala mi ji paní Beňáková, ale paní Trojanová. A i když jsem chtěla kuchyň do 100000 i se spotřebiči, tak mě neodbyli, jako jinde, ale věnovala se mi naplno. 3 sezení, když jsem vybírala materiály, tak jsem byla ve studiu snad 2 hodiny. Samotný návrh mi vyrazil dech, protože to nebylo jenom nějaké naházení skříněk Linka 3,4 m plus vysoká skříň s troubou a montáž trvala jeden den. Zatím jsem stále spokojená. A prý je to vlastně Katalpa, akorát Katalpa dělá atypické skříňky, tady mají typizované skříňky v daných rozměrech a barvách. Jinak výroba a montáž stejné. To mi aspoň řekli ve studiu a montéři byli z Katalpy.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
@sharlotte Dobrý den,mohla bych vás poprosit o pár fotek kuchyně?Plánujeme též do nového domu kuchyň-takže jsme ve fázi okoukávání 🙂
Odpovědět
@novydomov Dobrý den, omlouvám se za opožděnou reakci, máte ještě zájem o fotky? Ale spíše se asi jedná o to, jakou představu máte. My máme kombinaci bílé s dubovou deskou. Barev mají nepřeberné množství, tak to je pak asi na preferenci každého. Také prostor máme docela atypický ;-)
Odpovědět
@sharlotte ahoj určitě za fotky budu ráda 😊,líbí se mi též bílá kuchyň.
Odpovědět
@sharlotte kuchyně je nádherná velká, byla by možnost napsat cenu?klidně do sz.😊děkuji
Odpovědět
@sharlotte Dobrý den,můžu se zeptat kolik stála vaše velká kuchyň.Děkuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@sharlotte má někdo čerstvě kuchyň od tohoto studia?
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?