Od jaké značky máte granitový dřez?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím, od jaké značky máte prosím granitový dřez? A jak veliký dáváte? Děkuji
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@vess Jsme spokojení, je super i co se týče údržby, nestalo se mi zatím, že by zůstal nějaký flek, či by se někde poškrábal. Velikost odkapu je pro mne akorát, nikdy jsem jej moc nevyužívala a ani teď tomu není jinak, nádobí v ruce nemyji, co jde, snažím se sunout do myčky. Pokud se totiž rozšíří o tu mřížku, už se v tom hůř myje nádobí, respektive hůř se s ním v dřezu manipuluje.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Ahoj. Chtela bych obnovit diskusi a zeptat se hlavne tech, kteri vlastni granit. drez Blanco, jak jste po case spokojeni. Mam vybrany velky drez Blanco Naya 8 S a ted jsem byla drezy jeste obhlidnout nazivo a osahat povrchy a vzorecky a prijde mi, ze Blanco mely povrch takovy nejhrubsi, hrubsi nez Franke, i Sinks nebo Lavello. Tak si rikam, aby se vic nezazirala spina. I kdyz podle popisu by to mel byt kvalitni vylepseny povrch (PuraDur nebo tak nejak). Dekuji za zkusenosti.
Odpovědět
Profilova fotka
@mirek_dusin po dvou letech (mi to nějak uniklo) Sinks - ja nerikam ze nevydrží - taky zaleze na co je ta záruka - ale celkové zpracování - rovnost drezu a tak... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my Lavelo, cena přiměřená a je pevný, i na údržbu dobrý
Odpovědět
@spaghetka do Lavello bych i sla, mam vzorecek doma a zda se mi dobry, ale nemaji bohuzel takovou velikost drezu, jakou bych potrebovala. Ale cenove dost rozdil oproti Blancu, no. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám Alveus (zatím jen rok) a nemůžu si na nic stěžovat
Odpovědět
Profilova fotka
Nakonec máme Manhattan od Shocku a jsem tedy zatím nadšená velikostí, povrchem a údržbou. Ještě je to stavba a přesto vypadá super i jen po otření měkkým hadříkem. Brali jsme ho kvůli velikosti, podobný od Franke je menší.
Odpovědět
Profilova fotka
Máme taky Shock a byl to dobrý výběr. Je skvělý.
Odpovědět
Profilova fotka
🤔 je to samozřejmě Schock, na mě tam bylo včera moc písmen 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@tulda27 No vidíš, a já se nechala nachytat 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
@denisa_vys uvažuji nad stejným dřezem... Ta mřížka je tedy spíš na obtíž? Už byste ji znovu nebrala? Má někdo jiný zkušenost se dřezem s mřížkou? Děkuji.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@majkakli Já jsem s ním i po letech spokojená a líbí se mi i na oko. Jen prostě pokud někdo myje nádobí v ruce a má ho hodně, tak ta odkapová plocha není velká a logicky, pokud si ji zvětším tou mřížkou, tak o to si zmenším prostor ve dřezu na mytí. Mě to na tu trochu nádobí, co ošplouchnu v ruce, stačí a nijak mi to nevadí.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?