Ostrůvková digestoř Concept OPO5342n, máte někdo?

Zdravím všechny. Máte někdo digestoř Concept OPO5342n? Uvažujeme o ní, je to český výrobce a má docela dobré parametry. Budu ráda za všechny postřehy, připomínky i fotky :). Děkuji.
Odpovědět
Znovu prosím, nemáte nebo neznáte někdo digestoř Concept OPO5342n??
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím že ji máme, zkusím dohledat jestli je to stejný typ. Foto mám v albu.
Odpovědět
@garam_g Moc díky, nemají jí nikde vystavenou, abychom se na ní podívali. Prý je tak moderní, že se prodává málo a kuchyňská studia jí nechtějí. Můžu se zeptat, jak jste s ní spokojená a jestli byste si jí koupila znovu? Jsou na ní vidět otisky hodně nebo málo? Parametry má dobré, tak je mi divné, že jí má málo lidí, recenzi jsem našlu jednu :). Kuchyň máte suprovou, budeme mít velmi podobnou (jen desku tmavší šedou) a za ostrůvkem taky takto jídelní stůl. Mám ještě prosbu na lustr nad stolem, který to je? Dá se otočit jak potřebujete nějak jednoduše? Já právě ještě nevím, jestli budeme mít stůl na šířku nebo na délku, místa tam budeme mít podobně a bojím se určit, odkud bude lustr viset, aby to vyšlo hezky nad stůl.. A poslední dotaz ke dřezu - teď máme nerezový a uvažujeme o grafitovém Franke, jste s ním spokojená? Děkuji za všechno :). Miru
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?