Poškrábaná sklokeramická indukční deska. Existuje pasta?

zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli jste někdo neřešil stejný problém. Po dokončení kuchyně jsme zjistili, že je na sklokeramické desce škrábanec, který je dlouhý tak 40cm, škrábanec po přejetí nehtem není téměř cítit, ale bije do očí, takže z estetického hlediska je to hrůza. Nevíte jestli neexistuje nějaká pasta, nebo něco podobného na rozleštění takovýchto povrchových škrábanců? Díky za rady
Odpovědět
ja myslim ze neexistuje a desku by som reklamovala. Inak si zalozil 2x rovnaku diskusiu, takze jednu ti asi skrouhnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
take bych to zkusila reklamovat, pokud je to ihned po prevzeti kuchyne
Odpovědět
reklamace asi nepřipadá v úvahu, spotřebiče jsem kupoval u někoho jiného než jsem řešil kuchyň a při přebrání to tam nebylo, mohl to udělat kdokoliv, malíři, elektrikáři atd., myslím, že že to časem zajde, ale je to škoda, deska stála skoro 30 tis. a je odřená ještě než viděla první hrnec
Odpovědět
podla mna to sa ti nemoze len tak oskrabat. Deska musi cosi vydrzat, ja by som to fakt skusila s tou reklamackou, sak to nevadi ze to nemas od firmy co robila kuchyn. By som sa to snazila uhrat tak, ze ste si toho nevsimli pri preberani
Odpovědět
reklamace je na prd, obzvlášť, když to tam předtím nebylo, bych si být tebou zvykla a bylo by to, ono se všechno časem ošoupá........... je to škoda, ale co naděláš, rozhodně to nejde rozleštit, vždyť je to sklo
Odpovědět
Profilova fotka
poskrabat se muze, ja mam poskrabanej ten ramecek, deska zatim v pohode...
Odpovědět
ja to raci neskumam a je to vyriesene
Odpovědět
za takový peníz je ten škrábanec skutečně nepříjemný, chce to čas, kdysi jsem cídila a cídila nerezové nádobí, aby bylo jako nové :-) do té doby než mne potkala rozumná informace, že jakýkoliv šrámek svědčí o tom , že věc slouží a je používána, vím, je to ode mne jen slabá útěcha
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@daveltr Máme stejný problém s indukcí jako vy před dvěma lety. Můžete mi poradit, jak jste to vyřešily?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 letech
Profilova fotka
Ahoj, potřebuji radu. Mám sklokeramickou Elektrolux desku už 5 let a uprostřed na těch plotnách je takové bílé kolečko. Zkoušel jsem to vyčistit snad vším a nejde to dolů. Není na to nějaká impregnace? Předem díky za názory.
Odpovědět
@stepan_votava A zkoušel jsi i tu škrabku na desky? Podle fotky to moc nepoznam, ale myslím, že by to mohlo jít.
Odpovědět
@stepan_votava Ja mam tuhle a spokojenost: https://www.obi.cz/spachtle-nuzky-a-n...
Odpovědět
Článek se načítá
@stepan_votava A po seskrabani to ještě leštím Frosch na indukci.
Odpovědět
Profilova fotka
@houzkova ta špachtle když má čepele nemůže desku poškrábat? Frosh čistič na indukci se dá sehnat kde?
Odpovědět
@stepan_votava taky jsem měla trochu strach, ale když to člověk položí opravdu na plocho, tak se nic nestane. Je přímo na desky určená, tak to fakt nic neudělá. Dávám tedy pozor na ty vyznačené kruhy a popisky, ty jsou trochu vystouple. Používám jí rok a ještě jsem desce neublížila. :-) Sem tam škrábance mám, ale ne od špachtle. :-) Ten čistič jsem kupovala naposledy take v OBI, ale mívá ho u nás i Teta drogerie a MAT (železářství).
Odpovědět
@stepan_votava Jo a sundavala jsem tím i barvu z oken a také se nic nestalo.
Odpovědět
@stepan_votava https://www.kosik.cz/produkt/frosch-c...
Odpovědět
Profilova fotka
@houzkova tak jsem sundaval škrabkou ten bílý flek a škrabka po tom klouzala. Vůbec to nechtělo zabrat. A nic jsem nesundal. Zkoušel jsem ještě přípravek HB intenzivní a také nic. Tak už tedy nevím. A novou desku se mi kupovat nechce. Ach jo. Jedna fotka je z minula - to jsem pak odstranil přípravkem MIO. Ty zbylé fotky jsou zřejmě neproveditelné k nápravě 😞
Odpovědět
@stepan_votava Ale tak jestli to ted vypada tak, jako je na té poslední fotce, tak to je oproti té první ok. :-) A mrzí mě, že škrabka nezabrala. Ale treba se ještě časem bude hodit. ;-) :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
@stepan_votava takže dobrý den, už jste to opravil?
Odpovědět
Profilova fotka
@stepan_votava já měla přípravek z Dedry, přímo na keramické desky. Je to takový tekutý hustší krém. Zatím jediné co fungovalo na tady ty fleky. Mě to dělají hrnce po obvodu (asi jsme nevybrali dobře)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?